SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Prawo miecza

Roar
1997
47 min.
7,3 379
ocen
7,3 10 1 379
450
chce zobaczyć
Irlandia w V wieku naszej ery. Ostatnie celtyckie plemiona stawiają opór Rzymowi. Młody książę Conor podejmuje się trudnego zadania zjednoczenie wszystkich celtyckich... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Prawo miecza zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Irlandia w V wieku naszej ery. Ostatnie celtyckie plemiona stawiają opór Rzymowi. Młody książę Conor podejmuje się trudnego zadania zjednoczenie wszystkich celtyckich klanów przeciwko najeźdźcom i wywalczyć wolność dla swego narodu. Jego historia stały się tłem serialu. Przedmiotem poszukiwania jest "Roar" - ryk ziemia, ryk ludzi, echoIrlandia w V wieku naszej ery. Ostatnie celtyckie plemiona stawiają opór Rzymowi. Młody książę Conor podejmuje się trudnego zadania zjednoczenie wszystkich celtyckich klanów przeciwko najeźdźcom i wywalczyć wolność dla swego narodu. Jego historia stały się tłem serialu. Przedmiotem poszukiwania jest "Roar" - ryk ziemia, ryk ludzi, echo wszystkich żyjących stworzeń. W ciężkim zadaniu pomagają mu wierni przyjaciele. Tully - młody, uroczy i nieco próżny młodzieniec z talentem do wpadania w kłopoty. Piękna Catlin, była niewolnica, silna i nieustraszona wojowniczka. Fergus opiekun Conora, wojownik o wielkim sercu, żarliwy obrońca swojej ojczyzny. Grupę obrońców wspiera Galen, stary człowiek znający tajemnice magii i potęgi Celtów. Najsilniejszym przeciwnikiem Conora, jest Longinus. Przystojny 30-letni mężczyzna jest faktycznie ponad 400-letnim rzymskim centurionem owładniętym chęcią własnej śmierci. Longinus jest czarodziejem i politycznym doradcą Królowej Diany, gotowym ofiarować podstępnej Jej wszystko, co może przyczynić się do zniszczenia księcia Conora. "Prawo miecza" to opowieść o wieku magii, gdy największą potęgą i siłą wszystkiego była Odwaga.

studio
Sea Change Productions / Universal TV
tytuł oryg.
Roar
inne tytuły
W odcinku pilotażowym, kiedy Caitlin (Vera Farmiga) wypuszcza niewolników z klatki w obozie Rzymian, można zauważyć, że jeden z nich nosi sportowe buty.
W odcinku pilotażowym, kiedy Claire (Keri Russell) dotyka twarzy Conora (Heath Ledger) pozostawia smugi krwi na jego policzku. Zmieniają się one w kolejnych ujęciach.
W odcinku pilotażowym w scenie, kiedy Galen (Norman Kaye) zabiera Conora (Heath Ledger) po raz pierwszy do sanktuarium, pokazana jest dolina w dzień. W kolejnym ujęciu rozmowa mężczyzn trwa, ale jest noc.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych