Melissa George I

Melissa Suzanne George

7,3
3 172 oceny gry aktorskiej
Melissa George I
Melissa urodziła się 6 sierpnia 1976 roku w Perth (Australia). Jej przygoda z aktorstwem rozpoczęła się w wieku 17 lat kiedy to przyjęła rolę w serialu "Home and Away". Mimo iż nie grała dużo udało jej się zwrócić uwagę producentów. W 1998 roku przyjęła rolę w pierwszym swojej karierze filmie kinowym "Dark City". W roku 2000 wzięła ślub z Claudio Dabedem. W roku 2001 otrzymała małą, choć znaczącą rolę w filmie Davida Lyncha "Mullholand Drive" u boku Naomi Watts. Oprócz tego występowała gościnnie we wielu znanych serialach takich jak np. "Detektyw Monk", "Czarodziejki" i "Przyjaciele". Popularność zdobyła dzięki roli w "Agentce o stu twarzach". W roku 2005 zagrała główne role w dwóch filmach kinowych. "Amityville" i "Wykolejony". Dopiero te role otworzyły jej drogę do prawdziwej kariery. Po różnorodnych rolach w filmach z gatunków grozy, można było ją zobaczyć w dwóch komediach romantycznych "Swinging With The Finkels" oraz "Three Days in Dublin".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 6 sierpnia 1976

miejsce urodzenia: Perth, Australia

wzrost: 171 cm

mąż Claudio Dabed (22.09.2000 - 12.10.2012, rozwód)
Proponowano jej rolę Vesper Lynd w filmie "Casino Royale", jednak musiała z niej zrezygnować, ze względu na wcześniejsze zobowiązania. Angaż ostatecznie otrzymała Eva Green.
Brała udział w przesłuchaniu do roli Eowiny w filmie "Władca Pierścieni: Dwie Wieże", którą ostatecznie powierzono Mirandzie Otto.
Była brana pod uwagę do roli Polly Perkins w filmie "Sky Kapitan i świat jutra", jednak musiała zrezygnować, ponieważ wcześniej zgodziła się zagrać w "Agentce o stu twarzach". Angaż ten ostatecznie przypadł Gwyneth Paltrow.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

jest ładna nie ma co! taka laska to skarb.

której nie domykają się usta

Ciekawie ją zobaczyć tam w roli specjalistki od etyki Marilyn Garbanzy. Szkoda że nie ma tej informacji o niej na filmwebie.

Na aktualnym wygląda jak Maryla Rodowicz po przejściach.

na wielu filmach pamiętam ją z non stop otwartymi ustami. Ogladam Piąty Wymiar i tez widze, ze ciagle lekko otwarte, nie rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones