filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Prawo ulicy
Opinie
Prawo ulicy
The Wire
2002 - 2008
Strona serialu
Nowość
Listy
(44)
pełna obsada
(826)
odcinki
(65)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(31)
Recenzje
(2)
Nagrody
(29)
Forum
wideo
(3)
zdjęcia
(112)
plakaty
(38)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(3)
powiązane
(1)
Newsy
(10)
Prawo ulicy
/serial/Prawo+ulicy-2002-87721
2008
Michał Zaniecki
10
Bez wątpienia jedno z największych dzieł w historii telewizji.
czytaj dalej
soeype_ypadoe
10
pierdolone ARCYDZIEŁO telewizji | 4>1>5>3>2
czytaj dalej
Dick_van_der_whore
7
Może momentami przesadza, ale jednocześnie mocno oparty o systemową przestępczość, co czyni go wyjątkowym. Frank Sobotka najlepszy Polak napisany za granicą
czytaj dalej
Kacper Jarzębak
9
Must watch.
czytaj dalej
Jakub Kwoka
10
Dobra to jest po prostu najlepszy serial jaki istnieje
czytaj dalej
Kriss_11
7
s1: 56766 55678 777 = 7.2 | s2: 77677 77767 77 = 7.0 | s3: 66767 87676 77 = 7.2 | s4: 76666 66766 666 = 6.4 | s5: 67877 77767 = 7.2 | s03e08 i s05e05 A Holland
czytaj dalej
Robert Siwczyk
10
"it's all part of the game" - wyżyny wszystkiego
czytaj dalej
_Garret_Reza_
8
Po pięciu sezonach.
czytaj dalej
nclmeister
9
Gratka socjologiczna, bijąca realizmem nawet po tylu latach. Wolno się rozkręca, ale końcówki są zawsze ekscytujące.
czytaj dalej
Tomek Bobusia
10
Najlepszy serial wszechczasów. s1 10/10 s2 10/10 s3 10/10 s4 10/10 s5 10-/10
czytaj dalej
Bartek Rembisz
10
S1-9/10 S2-8,5/10 S3-10/10 S4-9,5/10 S5-10/10 Obiektywnie najdoskonalszy serial jaki widziałem - drobiazgowośc twórców odpłaca się niebywałym poczuciem realizmu
czytaj dalej
Michał Czebreszuk
10
Ani jednej zbędnej postaci, ani jednego nieistotnego wątku, ani jednego niedopracowanego momentu. Serial-lustro, do tego pełen cholernie błyskotliwych dialogów
czytaj dalej
joker2200
9
Serial naprawdę docenia się po kilku sezonach, gdy wszystkie wątki ewoluują, do tego klimat jedyny w swoim rodzaju, realizm i ukazanie problemów miasta
czytaj dalej
Paweł Klimczak
10
Oglądam dopiero trzeci sezon. Serial jest znakomity, ale trzeba do niego "dojrzeć" i spojrzeć jak na odwzorowanie pewnej rzeczywistości, a nie klasyczną fabułę.
czytaj dalej
Kuba Konina
10
Bezkonkurencyjnie najlepszy serial jaki oglądałem
czytaj dalej
Krzysztof Kurdziej
8
Do żadnego serialu tak długo nie podchodziłem. Ciężko się było wkręcić, bo wydawało się, że temat ulic i dilerki w Baltimore mi po prostu nie leży. Ale ten serial działa najlepiej wtedy, gdy nie mówi o ulicach, a kręci się dookoła – po sądach, po urzędach i policji. Solidny obrazek, w którym każdy stwarza pozory dla jednostki nad sobą. W nieskończoność.
czytaj dalej
kubabuk
9
still the best
czytaj dalej
Marcin Sobczak
9
8.76 Wyśmienicie się przy tym piło herbatkę. Kiedyś to było teraz już nie ma Panie. Niektóre wątki mnie trochę męczyły, natomiast wszystkie sceny z gadką szmatką czarnoskórych bohaterów szybko przywracały mnie do życia. Fajnie ukazane zostały różne perspektywy życia w miejskiej dżungli, szczeble społeczne itd. Dużo ciekawych postaci, naprawdę dobrze się to wszystko łączyło. Pozdrawiam i polecam!
czytaj dalej
Smithpl Bobas
10
Jeden z serial ktory w pierwszych kilku odcinkach buduje srednie emocje a potem pochlaniasz serial siedzac do 04:00 nad ranem i ogladajac odcinek za odcinkiem :D I znow boli ze serial się skończył i nie ma czym go zastąpić. Z równie udanym klimatem.....
czytaj dalej
Wojtek Przybylski
10
shieeeeeeeeeeet
czytaj dalej
Mateusz Jańczak
9
Niesamowite jest zmieścić tyle wątków w niemal hiperrealistycznej epopei i sprawić, że po 5 sezonach chciałoby się więcej.
czytaj dalej
Kacper Kasperczyk
9
they used to make steel there
czytaj dalej
Dariusz Slabowski
10
S1-5
czytaj dalej
niewiadek
10
to była wspaniała podróż przez Baltimore
czytaj dalej
Mikołaj Marks
10
Najlepszy serial w historii telewizji
czytaj dalej
1
2
3
4
...
6
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Ród smoka
Opinie
Zobacz popularne na VOD