Przeklęta (2020)
Przeklęta: Sezon 1 Przeklęta sezon 1, odcinek 1
odcinek Przeklęta (2020)

Nimue

53m
6,3 304
oceny
6,3 10 1 304
Przeklęta
powrót do forum s1e1

Większej pierdoły jak odcinek 1 nie widziałem, robienie rzeźników z chrześcijan, palenie ludzi na krzyżach?! Wtf?! Jest to obraźliwe, chrześcijanie nigdy nie palili by swojego świętego symbolu, a tym bardziej nie palili by na nim czarownic. Było by to niczym plucie na symbil krzyża. Można obrażać symbol największej religii świata i nie ma w tym problemu, ale jak się nie zatrudni czarnego w produkcji i paru gejów to cały filmowy świat się zesra. Wstyd Netlix, naprawdę wstyd, walczycie o poszanowanie praw każdego zapominając o szacunku dla przekonań i wiary innych. Mam nadzieję, że serial nie przetrwa zbyt długo bo jest w sumie słaby i fabularnie nie trzyma się kupy, od 1 odcinka.

ocenił(a) serial na 8
igli88

Chrześcijanie to akurat od lat plują sobie dzień w dzień twarz :D chyba nikt w XXI wieku nie traktuje chrześcijaństwa poważnie... co najwyżej jako przeciwieństwo ateizmu, czyli po prostu wiarę w Boga. Sam wierzę w Boga ale zabawne jest twierdzenie, że chrześcijaństwo to coś dobrego to aktualnie sekta taka jak pokazana w serialu. Idealne i dosadne przedstawienie chrześcijaństwa w całej swojej okazałości.

ocenił(a) serial na 2
igli88

Uhuhu no tak przecież chrześcijanie są tacy niewinni;( jak mi przykro, dlaczego ich lewaki obrażajo? No nie mam pojęcia, być może dlatego, że Kościół katolicki ma od wieków krew na rękach? Że w średniowieczu wykorzystywali ludzi, żeby palić tych, którzy są dla nich niewygodni, tak jak dziś szkalują LGBT, bo to "bezbożnicy"? Kto tu mówi o szanowianiu wszystkich? To właśnie chrześcijanie mają problem z akceptacją mniejszości, a kiedy te tylko wysuną się choćby milimetr do przodu, to katoliczki nagle stwierdzają, że teraz to oni są dyskryminowani xD to tak nie działa. Niestety Kościół wystarczająco długo manipulował społeczeństwem i wykorzystywał dla własnych dóbr czy to materialnych, czy to nawet seksualnych (i to i to rzecz jasna dalej się dzieje). Największą religia świata? Zgoda. Ale bardzo bardzo dobrze, że się skurcza, bo tyle gówna, co chrześcijanie nie narobiła światu żadna inna grupa. Polecam wyłączyć TRWAM i radio maryja i poszperać w faktycznych źródłach. Wtedy może zobaczysz, czym jest chrześcijańska ideologia.
Ps. Tak, jestem ateistą. Nie, nie bronię ci wierzyć w cokolwiek chcesz, szanuję twój światopogląd do momentu aż ty szanujesz mój, a teraz po prostu się zdenerwowałem twoim bełkotem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones