PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682529}

Przeznaczeni

Star-Crossed
7,2 4 320
ocen
7,2 10 1 4320
Przeznaczeni
powrót do forum serialu Przeznaczeni
kaziulla17

Czyli to już pewne na 100%? Szkoda, bo zaczynało się robić naprawdę ciekawie.

radykalny

The CW tak ma... niestety

Alexa1694

Nikita jest dowodem na zaprzeczenie twojej wypowiedzi,

kKahlan

Może

kaziulla17

Widziałam tylko jeden odcinek, teraz się zastanawiam, czy ogladac te 13, czy sobie darować raczej, żeby potem nie tęsknić tak jak tęsknie do tej pory za The Lying Game, czy The Carrie Diaries.

NaomiClark_

ja oglądam na bieżąco i teraz pod koniec dopiero się zaczyna rozkręcać ale nie jest zły, ale lepszy jest THE 100 jak dla mnie ciekawszy:)

kaziulla17

Coś tam się dzieje ale za mało..
Ja czekałam na ten serial bo myślała że będzie fajny ale zawiodłam się. Mało co się dzieje i główni bohaterowie.. Emery i Roman to już w ogóle tragedia :D Jedno wzdycha do drugiego a gdy już są razem to jedno drugie chce zostawić bo nie chce by coś się jej stało i potem znów są i znów rozstanie bo dziewczyna myśli że Roman ma przez nią tylko problemy :D
Tak czy siak nudny jak flaki z olejem! :( Jestem na 11 odcinku i obejrzę jeszcze te dwa do końca a potem nawet jakby dostał drugi sezon to oglądać nie będę.
Zaś co do The 100... Czekać na niego nie czekałam ale opis nawet mnie zainteresował więc co mi szkodzi obejrzeć pilota..
I od pierwszego odcinka dużo się dzieje. Bohaterów lubię i na każdy odcinek czekam z niecierpliwością :D
Jak nie obniżą poziomu serialu to z chęcią obejrzę i drugi sezon o ile powstanie ;)
Oczywiście tak z mojej strony tylko xD

kaziulla17

No niedorzeczne to się zgadzam. Jak ktoś wcześniej napisał.. "The CW tak ma... niestety" Jak serial ma małą oglądalność to go w połowie anulują albo po pierwszym sezonie:/
Jest to wkurzające bo oglądasz on cię wciągnie a oni go potem anulują:/
Moim zdaniem to gdy wypuszczają taki właśnie Star Crossed i z jakiegoś powodu chcą go anulować to powinni dla tych oglądających nakręcić parę odcinków do tego pierwszego sezonu by serial zakończyć jakoś. A oni anulują ci gdy akcja sie rozkręca i dupa! Naoglądałeś się! :D
Albo To The Lying Game.. to to już w ogóle tak przerwali że normalnie szlak człowieka trafił :D

patrycjagrudzinska1

Potwierdzam

ocenił(a) serial na 8
Alexa1694

Napiszmy do nich,że robią sobie jaja! ;)

ocenił(a) serial na 9
GIGIamigos

Tutaj jest petycja przeciw anulowaniu - może akurat coś to da ;) Ja dziś obejrzałam 13ty odcinek i w kółko słucham utworu finałowego Stand by Me w interpretacji Ki:Theory - rewelacja! Szkoda, wielka szkoda...super serial :)
https://www.change.org/petitions/cw-network-mark-pedowitz-cbs-corporation-renew- star-crossed-for-a-second-season#share

ocenił(a) serial na 7
Mi66elle

Podpiszcie sie pod petycją, brakuje jeszcze ok 5000 podpisów :P Może coś z tego będzie :)

Mi66elle

upsss ale petycja już nie istnieje

ocenił(a) serial na 9
hannsen

https://www.change.org/petitions/cw-network-mark-pedowitz-cbs-corporation-renew- star-crossed-for-a-second-season#share
Istnieje. Potrzeba jeszcze 2,911 głosów :) w powyższym linku nie wiem jakim cudem... pojawiła się spacja pomiędzy 'cb' a 's'.

użytkownik usunięty
Mi66elle

nie działa mi ten link ;o

ocenił(a) serial na 6
Mi66elle

@Mi66elle - dzięki za tytuł piosenki :)

ocenił(a) serial na 9
alunia13

ależ proszę ;)

ocenił(a) serial na 8
Mi66elle

Ten sam utwór jest użyty w zwiastunie "Brick Mansions" ;)

ocenił(a) serial na 9
marcinzarebski7

I w jednym z odcinków The Following też ;) Ostatnio ciągle go gdzieś wpychają, ale b. dobrze ;)

ocenił(a) serial na 8
Mi66elle

The Following nie oglądam ale piosenka jest fajna ;) mam nawet ustawioną ją jako dzwonek w telefonie :D

kaziulla17

Najgorsze co może być, anulacja po 1 sezonie. Minimum 2 sezony każdego serialu powinno być, bo zawsze pozostaje niedosyt. Jednak trzeba się z tym pogodzić jak z innymi fajnymi serialami które zostały anulowane. :(

ocenił(a) serial na 7
kaziulla17

Ten link powinien działać http://www.change.org/petitions/cw-network-mark-pedowitz-cbs-corporation-renew-s tar-crossed-for-a-second-season
Brakuje tylko 563 :)

ocenił(a) serial na 10
kaziulla17

Szkoda mi tego,oni wolą ciągnąc inne do 15 sezonów niż zainwestować w nowe seriale....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones