PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286330}
6,5 2 680
ocen
6,5 10 1 2680
Przybysze z Matplanety
powrót do forum serialu Przybysze z Matplanety

No moje dzieciństwo, aż łezka w oku się kręci.... nigdy nie zapomnę tego programu :) jestem rocznik '85, kto jeszcze się na tym wychował?

martirio

Przybysze z Matplanety,Kwant,Laboratorium,5-10-15,Ciuchcia,Tik-Tak,Teleranek ,wspaniałe programy które rozwijały i kształciły.Szkoda,że już ich nie emitują...

Ash1234

"Pieprz i wanilia" zapewne również pamiętacie.

Ash1234

Ano ano :)) Dodajmy jeszcze Sondę gdzie to kiedyś pokazywali komputery 8 biowe i to było coś, ale mówię naprawdę coś! :)) i nie zapominaj o piątku z Pankracym hehee ^^ Osz kurka.. nostalgicznie T__T a Ciuchcia to co to było? chyba nie pamiętam... o i jeszcze Załoga G kultowy serial bodajże w sobotę/niezdzielę leciał...

nie powiem jaki rocznik.. nie będe rzucać wapnem o.0'

ethi

Ciuchcia to program z Kulfonem i Moniką :) Oczywiście pamiętam również Pankracego,Sondę,dodam jeszcze "Morze",chyba tak się ten program nazywał,pamiętne intro:
http://www.youtube.com/watch?v=H0QfVDebLFg
-Ulicę Sezamkową :
http://www.youtube.com/watch?v=LXqMzmFSX_4
Seriale animowane:Tajemnicze złote miasta.
Cubitus
Starcom: kosmiczne siły zbrojne Stanów Zjednoczonych
Kapitan Jastrząb
Batman: The Animated Series
He-Man i Władcy Wszechświata
Alfred Jonatan Kwak
Łebski Harry
Wojownicze Żółwie Ninja
Denver, ostatni dinozaur
Było sobie życie ...
Kapitan Planeta
Widget, the World Watcher
i inne.

Ash1234

Widget! Ojej, zapomniałam, że taki istniał! Dzięki za przypomnienie :) Zaraz zacznę go szukać w sieci.

A przed chwilą obejrzałam jeden z odcinków "Przybyszów z Matplanety" :)

nieztejepoki

Tutaj jest jeden odcinek w częściach z polskim dubbingiem :
http://www.youtube.com/watch?v=e4srdc6dwu8

ocenił(a) serial na 10
nieztejepoki

ooooo a ja bym własnei chciała dorwac wszystkie odcinki matplanety :P... ktoś wie gdzie co i jak ?:P

ocenił(a) serial na 9
Ash1234

@Ash1234 dzięki za linka do intra programu MORZE, szukałem tego od nie pamiętam kiedy, a nie wiedziałem w sumie jak do tego dotrzeć, jako dzieciak co czwartek specjalnie goniłem jak szaleniec do domu, żeby obejrzeć to świetne intro, a jeszcze wtedy nawet nie kumałem angielskiego, dla mnie to było (I NADAL JEST) porównywalne wybitnością z Pink Floyd choćby,
raz jeszcze dzięki
btw. ja oglądałem jeszcze Motomyszy z Marsa "Niech gra muzyka i gaz do dechy" ;]

ocenił(a) serial na 10
Ash1234

Na przybyszów czekałam z niecierpiwościa swietny program matematyczny... za kązdym razem byłam ciekawa,gdzie wyladuja... program miał fajny klimat,który miło sie wspomina.. tik- tak, fasolki tez lubiłam

użytkownik usunięty
Ash1234

Kurczę stary - normalnie dzieciństwo moje :) Rocznik 86'

Te seriale "Tajemnicze złote miasta" - śpiewałem "De sistis of gooold" :) Świetne!
"Denver, ostatni dinozaur"
"5-10-15"
"Kwant" - z niesamowitym intro!
"Morze" - j.w.
"He-Man"
"Było sobie życie"
"Tik-Tak"

No i reszta EDUKACYJNYCH programów w TV
"Szalone liczby" - lata 90.
"Zabawy z językiem polskim"
"Muzyka dla klasy..."

ocenił(a) serial na 9
Ash1234

Z kamerą wśród zwierząt.

Ash1234

wszystkie pamiętam :) sentymentalna się robię na starość :)
85r. dobry rocznik :D

Ash1234

Teleranek chyba znowu leci ale to już nie to samo.

ocenił(a) serial na 7
martirio

Och, kręci się kręci łezka! Rocznik 87. :) Mam sentyment to tego programu, ale przerażał mnie jako mało co! Szczególnie otwierający motyw muzyczny. ;) Podobny lęk wzbudzała we mnie Buka. :D

ocenił(a) serial na 8
martirio

To było super!!! Nawet można zaryzykować stwierdzenie Science Fiction... z naciskiem na science :P
Zawsze gapiłem się w telewizor z otwartą japą jak to leciało, moja starsza siostra też. BTW Rocznik 84.

gagarin77

Rocznik 80'.
Do dziś pamiętam ten serial, swoje zajęcia ustawiałam tak aby koniecznie to obejrzeć:-). Niech żyje "cywilizaNcja"- można sobie stare seriale obejrzeć na YT ;-D.
Pozdrawiam wszystkich.

martirio

rocznik 88 pamieta- świetne seriale, w porównaniu z latami dzisiejszymi to przekazywały jakieś wartości:)

ocenił(a) serial na 8
martirio

to były czasy ;D
http://www.youtube.com/watch?v=6W50zWln-e4

ocenił(a) serial na 3
martirio

Tamte czasy były bogate w ciekawe programy, ten niestety mi się nie spodobał przez jąkanie tych kosmitów :/
Może stąd później opuściłem się w matematyce :P

ocenił(a) serial na 8
martirio

Rocznik 79 pamięta :)
Sonda
Piątki z Pankracym
Skauci Piwni
Zwierzyniec
Cudowna podróż
Było sobie życie
Drużyna A
Mac Gyver
Smerfy
Wuzzle
Powrót do Edenu
Niewolnica Isura
W Rytmie disco
Panna Dziedziczka
W Kamiennym kręgu
07 zgłoś się
Posterunek przy Hill Street
Kapitan Tsubasa
Yattaman
Yattodetaman
Tygrysia Maska

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

All comments on [matplaneta.eu] Przybysze z Matplanety ...



https://www.youtube.com/all_comments?v=lSWnQLSvj8k
Uprzejmie proszę jeśli to możliwe o wrzucenie wszystkich odcinków. Nigdzie indziej ich nie znalazłem a wszystkie 10 odc tej serii dostępne w internecie byłoby ...
Ta strona była przez Ciebie odwiedzana.
znalazł 5 odcinków przybyszy z matplanety

ocenił(a) serial na 7
martirio

Ja też 85. Wszystko to samo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones