PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489795}

Przygody Merlina

Merlin
2008 - 2012
7,4 38 tys. ocen
7,4 10 1 37868
6,3 3 krytyków
Przygody Merlina
powrót do forum serialu Przygody Merlina

Wiem , że może nie powinnam dodawać tutaj tego tematu , ale tutaj zobaczy go więcej osób . Znalazłam takie fotki i powiedzcie sami , czy nie uważacie , że Bradley jest na niektórych dużo młodszy ?

pati_918

Aha tutaj macie link :
http://www.fanpop.com/spots/merlin-on-bbc/images/19098227/title/bradley-photo

pati_918

i to jak !!!

ocenił(a) serial na 10
kinga45

faktycznie hehe ;p
ale zauważyłam, że lubi blondynki chyba, bo teraz ma dziewczynę blondynę i tu w tym linku też blondynka ;p

pati_918

Znalazłam nowe foty :)
Ale ona mnie zszokowały np Bradley w długich włosach
http://www.fanpop.com/spots/merlin-on-bbc/images/20006036/title/bradley-with-lon g-hair-photo
A to ... Z opisu pod nim wynika , że nasz książę jest tak z Gregorią King a ona przecież grała Elenę
http://www.fanpop.com/spots/merlin-on-bbc/images/19989530/title/bradley-georgia- king-larger-version-photo
Oceńcie sami ale ja byłam w szoku ...

ocenił(a) serial na 10
pati_918

no rzeczywiście ;p pisze, że się spotykają na randkach ;p czyli jednak lubi blondynki, bo poprzednio też go widziałam z paroma;p
Elena rzeczywiście była ładna, nic dziwnego ;)

ocenił(a) serial na 8
MilkaBros

To dość dziwne że akurat Elena , miała bardzo fajny świnkowaty wyraz twarzy , skoro blondynki to już bym stawiała na lady Vivian z 2 sez :)

ocenił(a) serial na 8
Enterraz

Nie rozumiem bardzo o co wam chodzi z tą młodością , ale ta fota z murzynem jest dość ... intrygująca . A w długich włosach wygląda strasznie flejowato