Za jednym z portali: "Fabuła przedstawia perypetie grupy znajomych, którzy mieszkają w tytułowej rezydencji Wonderland. Kawaler Tom panicznie boi się zaangażować w związek, jest jednak zauroczony siostrą swojego przyjaciela - Mirandą. Różnice w poglądach na rodzinę, finanse i karierę wywołują zamieszanie w życiu nowożeńców Steve'a i Dani. Rob oraz jego żona Colette wydają się parą doskonałą - ale i oni mają swoje kłopoty. Z kolei zasadnicza prawniczka Grace poznaje latynoskiego uwodziciela. Każde z nich pragnie życia bez zobowiązań, a jednocześnie bliskości, co trudno czasami ze sobą pogodzić. "Przyjaciele z Wonderland" to serial o współczesnych 30-, 40-latkach oraz pułapkach przyjaźni, miłości i kariery. To też solidna dawka humoru, emocji, dramatów i wzruszeń, rozgrywających się w niezwykłej scenerii malowniczego wybrzeża Sydney."
Pachnie mi tu zbytnią telenowelą - Ale z ciekawości zerknę swego czasu seriale z Australii cieszyły się popularnością w Polsce, może gdy oglądalność będzie przyzwoita Stopklatka skusi się na inne seriale z tego kraju .
Dopiero teraz odpowiadam bo zapomniałem o serialu ;) - To niestety pokazuje że był słabiutki i moje przypuszczenia o telenoweli się potwierdziły ):
Jasne, że tak. Czasem jednak rekomendacja pomaga podjąć decyzje, czy warto sie za taki tytuł zabierać ;)