PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394102}

Przyjaciele z wesołego lasu

Happy Tree Friends
7,1 8 662
oceny
7,1 10 1 8662
Przyjaciele z wesołego lasu
powrót do forum serialu Przyjaciele z wesołego lasu

Hmm...

użytkownik usunięty

Ja osobiście nie dostrzegam żadnej głębi kryjącej się zgrabnie pod tonami flaków i
hektolitrami krwi. Fani twierdzą, że można się przy tym odstresować. No cóż, ja
odstresowuję się w nieco inny sposób, ale to kwestia jednostki. Tak samo jak to, czy ten
serialik jest dla kogoś niesmaczny, czy nie.
Jedno jest jednak pewne, choć mało kto to dostrzega- ta kreskówka spełniła swoje
zadanie. Wywołała masę kontrowersji, kłótni i dyskusji, a założę się, że taki był cel jej
twórców. Chwała im za to, że potrafią doprowadzić swój twór do tego, co zamierzyli
pierwotnie. Za to moja ocena jest nieco wyższa. Ale nic ponadto.

ocenił(a) serial na 8

Serial jest tak skonstruowany żeby śmieszyć absurdalnością i szokować trochę krwią, bo to taki trochę paradoks jak słodkie do bólu zwierzątka chcące komus pomóc mają takie wypadki. W dodatku jest tam inteligentny humor np. pod koniec tego odcinka http://www.youtube.com/watch?v=o1MrG1oovmk&feature=share od 3:09

użytkownik usunięty
tomek00225

Zapewne to kwestia gustu, ale mnie krew i flaki zbytnio nie szokują, humor nie śmieszy. Co do jego inteligencji też nie jestem przekonana. Szczerze wątpię też, żeby ten serial powstał on w celu ośmieszenia czegokolwiek, czy z jakichkolwiek wyższych, przemyślanych pobudek. Ot, takie coraz bardziej typowe połączenie dwóch gryzących się ze sobą wątków filmowych, nastawione na wywołanie kontrowersji i "szoku". Nie przekonuje mnie to.

Cóż, nie każdy docenia tę absurdalność, humor i ironię, ale nie każdy musi... Ja osobiście kocham te filmiki i się tego nie wstydzę, bo według mnie są genialne ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones