PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532929}
6,4 4 525
ocen
6,4 10 1 4525
Przystań
powrót do forum serialu Przystań

Serial jest dość ciekawy, bardzo ładne są ujęcia przyrody, poprawne kadrowanie. Dobrze, że pojawiają się nowe twarze, a nie grają ciągle ci sami aktorzy.
Jest kilka minusów: bardzo widoczne błędy podczas akcji ratowniczych, zachowania ratowników, a nawet szkolenia. Niektóre sceny z udziałem jachtów są kompltenie nierealne. W końcu wątki: nie wiem czemu ma służyć Tomasz Jachimek- jest żałosny. Kipeski jest wątek ponad 30-letniej pani instruktor-Wioli, prącej ile sił do romansu z młodszym od siebie o ponad 10 lat uczniem - Olafem. Ten związek jest nieralny - Kinga Ilgner jest stara i brzydka i irytuja, chłopak pokazany jako inteligentny.Sceny z ostatniego odicnka między nimi budża niesmak - po prostu.

ocenił(a) serial na 10
kam4

Jak dla mnie serial jest o wiele lepszy niż ostatnio tak bardzo niektóre promowane seriale na hity:) Myślę że twórcy chcieli stworzyć prosty serial na takie wieczorki zimowe - i myślę że dużo osób na takie cos czekało:)
A ten "romansik" mi sie podoba - nie ma nic na siłę, bez jakiej przesady:) Jest fajnie i zabawnie:) Oboje aktorów miło sie ogląda:)

kam4

Owszem wątek miłosny między Olafem a Wiolą jest żałosny. Tych dwóch braci też - niby miało być wesoło a wygląda to marnie.
Najbardziej podoba mi się wątek Anki. I romans między nią a tym sympatycznym ratownikiem no i wątek z tajemniczą przeszłością Anki. Np kim jest Adrian, co chce od Anki? Dlaczego tak za nią łazi i się jej naprzykrza. Wczorajszy odcinek pod względem romansu Anki i tego ratownika na wózku - szczególnie zakończenie bardzo mi się podobało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones