PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37531}

Przystanek Alaska

Northern Exposure
7,7 29 580
ocen
7,7 10 1 29580
7,8 5
ocen krytyków
Przystanek Alaska
powrót do forum serialu Przystanek Alaska

Nie wiem, na czym polegała tajemnica sukcesu tego utopijnego serialu. Od dziecka sam tytuł "A
laska" uważałem za aluzję do urody Janine Turner granej przez Maggie O'Connell. Oglądało się
przyjemnie, bo problemy mieli banalne, a ludzie nie byli sobie wrodzy. Słyszałem, że jeśli ktoś
wyjeżdża na takie odludzie, to chce uciec od wielkiej kariery, od rodziny i od społeczeństwa. Tylko
czy takie odludzie to dobre rozwiązanie?

"A laska" to taki udany prototyp "Klanu". "Klan" to oczywiście katastrofa.

Nie mogę zrozumieć, dlaczego główna bohaterka jest dziś taką paskudą. Wygląda gorzej, jak
większość ładnych kobiet w jej wieku.

ocenił(a) serial na 8

jak to mówią: "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". dla mnie tez serial jest świetny, nawet dzisiaj lubię sobie obejrzeć kolejne odcinki. Serial potrafił wytworzyć w widzu ten rodzaj emocji, gdzie czuje się "to miejsce i tych ludzi". Małe miejsce, odcięte od świata - chyba w tym była istota wyjątkowości tego pomysłu. na chwilę można było się po prostu odciąć od świata i wczuć w problemy i radości tych bohaterów. Co do Janine Turner i innych aktorów - to o ile wiem, żadne z nich nie zrobiło potem kariery filmowej. Pojawiali się w różnych filmach, i to właśnie Rob Morrow i Janine Turner, wystąpili w filmach, które znamy. Rob - w "quiz show" z J. Torturro , a Janine - "na krawędzi" z S.Stalone. i na tym chyba koniec, co najwyżej gdzieś się pojawiali na 3 planie różnych filmów (B.Corbin, był w "to nie jest kraj dla starych ludzi", i jakimś westernowym motywie , nie pamiętam tytułu). A czy Janine jest paskudą aktualnie? nie wiem :D ale możesz podać jakiś przykład?, bo mnie to zainteresowało? Ostatnio przy obiedzie oglądałem od początku wszystkie sezony (jestem na S6E17) i jestem na bieżąco ;)

użytkownik usunięty
mezzaninefloor

Turner położyła się pod skalpel i dała wstrzyknąć botoks. Dziś ma swoje lata. Dla kobiety to bardzo dużo. Wpisz jej nazwisko, a zobaczysz, jak wygląda w 2013.

ocenił(a) serial na 8

no po tym co można znaleźć w sieci, to wygląda na co najmniej 10 lat więcej niż ma faktycznie. Z tego wynika, że na jej "fanpejczu" na FB to chyba żadnego prawdziwego/aktualnego zdjęcia nie ma. Wygląda na niektórych tak, że nawet photoshop nie pomoże. Nieładnie się zestarzała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones