PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110996}

Ptaki ciernistych krzewów

The Thorn Birds
7,4 6 864
oceny
7,4 10 1 6864
Ptaki ciernistych krzewów
powrót do forum serialu Ptaki ciernistych krzewów

ten serial przedstawia miłość Maggie do księdza Ralpha i ta miłość nie jest dobra bo Bóg ukarał Maggie tym że straciła swojego syna Dane który był owocem miłości Maggie i Ralpha , matka Maggie miała rację że straci Dane i tak się stało.Jak patrzę na tą Maggie to wydaję mi się że ze strony Maggie to nie była miłość tylko obsesja bo się na niego uwzięła.

kinomanka_13

Dla mnie piękna choć oczywiście zakazana - Co do Meggie to nie uważam ze się na niego uwzięła, bo gdyby tak było to też ksiądz by to nie nie wrócił .

buterfly

Tylko że Ralph od razu nie odwzajemnił tego uczucia przekonywał ją żeby dała temu spokój, przyznam ci się że ja siebie porównuje do Meggie bo kiedyś byłam bardzo zakochana w jednym mężczyźnie przez kilka lat, później w drugim ale oni byli dla mnie nie osiągalni i dużo osób mi mówiło że taką Maggie wtedy byłam i mam nadzieję że już nie będę Maggie.

kinomanka_13

Osobiście mam wrażenie że bardziej liczył na to że go posłucha,bo jednak można zauważyć w serialu że jego też ciągnęło do Meggie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones