PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809621}

Pułapka

7,0 21 066
ocen
7,0 10 1 21066
4,8 5
ocen krytyków
Pułapka
powrót do forum serialu Pułapka

Czuć klimat jak w belfrze

ocenił(a) serial na 8

Czuć klimat jak w belfrze. Pierwszy odcinek wciągnął mnie i ani chwili nie nudzilem się.

persu

Mi tez sie podobalo. Zaciekawil mnie i mam rozkmine. Mysle ze ta dyrektorka ma cos wspolnego z zagibieciem tej dziewczyny i ten mlody niedorozwój.

persu

Moim zdaniem nie ma co porównywać tych dwóch produkcji, ale klimacik jest. Oby tak dalej.

ocenił(a) serial na 3
persu

Jak może wciągnąć coś tak niedorzecznego. Przecież to się "kupy" nie trzyma od samego początku. Realia przedstawione w pierwszym odcinku wołają o pomstę. To mniej więcej tak, jakby rybak, albo piekarz napisał scenariusz o fizyce jądrowej i puszczali to na uniwerku albo polibudzie. Nie wystarczy trup i intryga, jeżeli nie ma żadnego odniesienia do rzeczywistości.

ocenił(a) serial na 3
persu

Kompletnie się różnią- w Belfrze był klimat, spójna akcja, sensowne dialogi, przemyślana fabuła. W Pułapce tego niestety nie ma, może jeszcze się rozkręci ale pierwszy odcinek każe w to wątpić...

ocenił(a) serial na 8
flajek

Ten sam reżyser co w Belfrze więc widać,że to jego robota :D

ocenił(a) serial na 3
persu

Ale ten sam reżyser nie gwarantuje zawsze tej samej jakości...

ocenił(a) serial na 7
persu

Kiedyś była afera w jakiejś mieścinie : Dziewczyny z bidula miały spory pieniądz przy sobie i to zaniepokoiło parę osób okazało się że były wykorzystywane przez tamtejszych politycznych bonzów.
I tutaj jest wątek w Pułapce :)

ocenił(a) serial na 5
persu

Nie, no lepszy od Belfra. Tam nie dokończyłem pierwszego odcinka (ci trzydziestolatkowie grający gimnazjalistów!), a tutaj kończę dopiero o trzecim odcinku. Więc duży postęp.
Ale ogólnie szkoda czasu, nawet, żeby się pośmiać - są lepsze i zabawniejsze rzeczy.

ocenił(a) serial na 7
persu

Mi się podoba... I bardzo fajna gra pani Kuleszy.

ocenił(a) serial na 3
Osiek_filmaniak

Misie są w lesie. Mnie się podoba. To znaczy mnie się akurat bardzo nie podoba. Ale szanuję odmienne opinie. Razi mnie jedynie nieumiejętność posługiwania się językiem ojczystym. Wybacz, nie chciałam urazić. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
madziak75

Błąd/

madziak75

Nie "mnie się podoba", tylko "ja się podobam" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones