PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608225}

Pułapki umysłu

Perception
7,4 5 632
oceny
7,4 10 1 5632
Pułapki umysłu
powrót do forum serialu Pułapki umysłu

odcinek 11 i sezon 3.

ocenił(a) serial na 10

Witam. Wczoraj w nocy oglądałam jak co wtorek Perception na TNT online o 04:00 w nocy.
Jak wiecie Pułapki uzyzkaly z dwa tyd temu oficjalna zgodę na tworzenie sezonu 3. Toteż TNT ogłosiło iz wczoraj w nocy na polski czas odbylo się cos co nazwali letnim finałem Perception. Za tydzień nie będzie juz #TNTTuesdays. Na Twitterze na tronie serialu jak i sam Eric i Rachael potwierdzili, iz kontynuacja drugiego sezonu odbędzie się .....JUŻ....w Lutymm..........
Tak wiem, smutne..:|
Oj tam, w czerwcu sezon 3 !
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
karate_girl

no właśnie widziałam na fb że to był letni finał i się zastanawiałam ile trzeba będzie czekać na dalsze odcinki... ale nie spodziewałam się że czekać aż tyle!!! dobrze że mogę sobie oglądać od nowa i nowa, bo inaczej chyba bym zwariowała ;)

ocenił(a) serial na 10
kajka1611

Tak, rozumiem Cię niezmiernie dobrze, gdyż targają mną mniej więcej te same uczucia..
Też oglądam i oglądam od początku cały czas, dzień w dzień ;D
I żeby było mi lepiej i lżej (wiem ze to dziwne bo powinnam zjadać odcinki jak świeże bułeczki, bo przecież jest genialny, ale.. hehe ) to cały czas odkładam i odkładam obejrzenie(poraz pierwszy z napisami) kilku ostatnich odcinków hehe..
Oj ciężko będzie..
Najdłuższe 6 miesięcy mojego życia..
Ale zato w 2014 mamy aż 19 odcinkow.:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones