PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608225}

Pułapki umysłu

Perception
7,4 5 632
oceny
7,4 10 1 5632
Pułapki umysłu
powrót do forum serialu Pułapki umysłu

warto ogladnac?

ocenił(a) serial na 7

Bardzo lubie seriale o ekscentrycznych geniuszach, uwielbiam ,,Lie to me'' , ,,House" czy Mentaliste ale Monka nie moge zdzierzyc chociaz pare razt próbowałem. Prosze o opinie osob ktore tez lubia tego typu seriale.

timonsj

Ja "Mentalistę" bardzo lubię, "Monka" też przelotnie zdarza mi się oglądać.
A "Perception" jest takie jakby na siłę wymyślone, główny bohater jest taki dziwnie dziwny, serial nawet w 1/4 nie jest tak dobry, jak "Mentalista".

ocenił(a) serial na 7
direct39

Mimo skrajnych opinii ogladnalem cztery odcinki tego serialu. Jest na pewno duzo gorszy od ,,Mentalisty" ale nawet spoko sie oglada. Z tym bohaterem troche przesadzaja, ale bardzo podobaja mi sie motywy gdy glownemu bohaterowi lacza sie litery/wyrazy gdy probuje rozwiazac jakas lamiglowke. Generalnie serial z odcinku na odcinek robi sie coraz lepszy, i jakis potencjal ma. Zobaczymy czy scenarzysci beda potrafili jakos sensownie pociagnac ten serial. Jak narazie daje temu serialowi naciagana 7

timonsj

Powiem tak - jeśli "Perception" dostanie w przyszłym roku 2. sezon, to się zastanowię, czy nie zobaczyć, co jest w 2. odcinku :). Na razie zatrzymałem się na pilocie.

direct39

serial już dostał zamówienie na drugi sezon :)

Magdaaa

Dzięki za info. Musiało mi to jakoś umknąć :).

timonsj

Serial jest jak na razie dobry ma potencjał ale na pewno na razie nie powala. Ja również podobnie jak ty lubię tego typu seriale i także nie mogę przekonać się do Monka. Pozostałe które wymieniłeś oglądam i oceniam wysoko,

ocenił(a) serial na 7
timonsj

jestem na 7 odcinku. Nie umieram z zachwytu, ale z nudow tez nie. Natomiast co do porownania z Mentalista: tamtego glownego bohatera nie moge po prostu zniesc... Monka natomiast chyba najlepiej ogladac w 'ciagu', czyli jeden za drugim, bez przerw na innych 'geniuszy', to wtedy nie porownujesz go stale do innych. Monka obejrzalam calego, na koncu juz mnie jednak meczyl.

ocenił(a) serial na 10
mr_bombastic

jak wg mnie wszystkie ww seriale są dla mnie idealne. Wydaje mi się, że chyba wiem dlaczego tak inaczej postrzagacie postać Monka.
Myślę, że spowodowane jest to jego dość uciążliwą chorobą, która dla przeciętnego widza może czasem wydawać się żałosna i denerwująca, gdy Monk wykonuje różne czynności lub też gdy inni muszą znosić jego obsesyjno kompulsywne zachowania. ;)

Mnie bardzo interesują seriale tego typu, uwielbiam zagadki kryminalne połączone z pewnego rodzaju mądrościami głównych bohaterów.
Ale również, tak samo jak jeden z was (może jest was więcej), nie jestem w stanie 'wczuć' się podczas oglądania Mentalisty ze względu na tego aktora.. ;) heh..

Do tego typu seriali mogę również polecić Mental: Zagadki Umysłu. Serial ten nie jest jakiś super ale dość dobrze się ogląda jeśli ktoś interesuje się przynajmnije trochę psychologią.

Wyłączając Mentalistę oraz ten ostatni, to nie wiem czy umiałabym wskazać serial, który najbardziej lubię.
House, Perception oraz Monk są naprawdę super.

pzdr

ocenił(a) serial na 6
timonsj

Ja tak 1 odcinek oglądałem nawet dobry serial muszę przyznać ale szkoda że tylko 1 sezon a drugi będzie ?

ocenił(a) serial na 10
FanHouse

2 sezon bedzie. na poczatku wakacji 2013.
szczerze mowiac to juz sie nie moge doczekac. serial czasami nudny, ale kiedy doktorek dziala, czy to swiadom urojen czy tez nie to jest super. naprawde tego szukałam jezeli chodzi o tematyke psychologiczna.
pzdr

ocenił(a) serial na 6
timonsj

nie warto bo niczego się stąd nie dowiesz. Myślałem, że serial ma jakaś wiedzę merytoryczną.

ocenił(a) serial na 7
timonsj

elementary koniecznie! :)
Zaczelam oglada keidys pierwszy odcinek i tylko do połowy doszłam, ale kilka miesięcy później z nudów załączyłam drugi i muszę przyznać że rewelacyjny :)
a jak juz przy tym temacie to sherlock także daje radę.

Karinn

dla mnie nic jednak nie umywa się do Sherlocka z BBC. to jest arcydzieło!

timonsj

Agentka FBI słabiutka, doktorek ma potencjał, ale czy zostanie wykorzystany (jestem po 1 sezonie)? Co do całości drażni mnie fakt tak wielu odniesień i podobieństw do 'Pięknego umysłu'. Troszkę jakby zserialowiony John Forbes. Powiem tak, tyłka nie urywa, a szkoda, bo pomysł była fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones