Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 1
odcinek Ród smoka (2022)

Dziedzice smoka

The Heirs of the Dragon 1h 5m
7,6 4 473
oceny
7,6 10 1 4473
Ród smoka
powrót do forum s1e1

Obejrzałem pierwszy docinek i szczerze - nie czuje się zachęcony by oglądać dalej. Czarnoskóry z dredami wygląda dziwnie w tym towarzystwie, pełno wstawek sugerujących że serial będzie karmił feministyczne demony. Jakoś to wszystko wygląda na odcinanie kuponów od znanego poprzednika - jak na razie serial stwarza wrażenie robionego na siłę - zgrane schematy i kalki - nic nowego i odkrywczego (pomijając pana z dredami - oczywiście) - mam poczucie zmarnowanego czasu

ocenił(a) serial na 8
Wolander

Feministyczne demony? W serialu na podstawie książki w której przywódcą jednej ze stron jest kobieta, przedstawiona w niej jako twarda wojowniczka?

mihas

No tak odebrałem te wszystkie narzekania na rolę żonę władzy która musi urodzić następcę i uwagi dwórki która oczekuje od córki władcy że zamiast latać smokami to zadba o swoja pozycję na dworze

ocenił(a) serial na 8
mihas

Tylko, że ta kobieta nie była niewiniątkiem a tutaj odrazu widać wybielanie :)

ocenił(a) serial na 9
Wolander

Przyznam, że po obejrzeniu drugiego sezonu „Wiedźmina” oraz zapowiedzi „Rings of Power” mam pewne obawy, że ten wszechobecny feministyczny i politycznie poprawny bełkot wpłynie ujemnie na jakość produkcji. Mam nadzieję, że Georg R.R. Martin dopilnował, aby ideologia, nie przysłoniła za bardzo treści jego twórczości. Na ocenę przyjdzie jednak czas po obejrzeniu przynajmniej kilku odcinków.

Wolander

Ja czuję się bardzo zachęcona, moje feministyczne demony zostały nakarmione. Czekam na więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones