Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 1
odcinek Ród smoka (2022)

Dziedzice smoka

The Heirs of the Dragon 1h 5m
7,6 4 471
ocen
7,6 10 1 4471
Ród smoka
powrót do forum s1e1

60 sekund tego politycznie poprawnego badziewia i odechciewa się oglądać. Serial powinien trzymać się zamysłu autora a nie wizji showrunnerów. Nie powinien mieć nic wspólnego z naszą rzeczywistością a wrecz przeciwnie - powinien być od niej odskocznią i wciągać nas w wirtualny świat fantasy. W tym wyrzygu showrunnerów jedynie co w nas uderza to wszechobecna poprawność politycznia, diversity do porzygu (czarni targaryenowe - żałosne), metroseksualni aktorzy kompletnie nie pasujący do swojej roli, na każdym kroku pokazują uciemiężone przez mężczyzn kobiety i jak to się je źle traktuje oraz gloryfikowanie "strong woman". W tym serialu nie ma absolutnie nic. CGI w tym serial jest tak ubogie, że filmy, które powstały 10-20 lat temu biją je na głowę realizmem.

Podsumowując:
To nie jest unikatowy serial, który wciągnie Cię na długie godziny i pochłonie bez reszty. To jest politycznie poprawna, bezsmakowa i neutralna papka skierowana do jak największej grupy odbiorców. To nie jest serial, do którego się przymierzasz i chłoniesz go odcinek po odcinku. To jest wyrzyg showrunnerów, który oglądasz jednym okiem wcinając kotleta podczas obiadu. Gdyby się dało to dałbym ocenę 0 albo i -10.

Ps.
A showrunnerów powinno się oskarżyć o rasizm w kierunku do białych za słowa "(...) avoid featuring a bunch of white people on the screen" i dożywotnio wykluczyć z jakichkolwiek dalszych produkcji.

rivo16

Kolejny z bólem dupy, że w filmie fantasy grają czarni aktorzy. Dlaczego nie masz nic do smoków?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rivo16

w punkt!

rivo16

Mam dla ciebie złe wieści. Twój bol dupy Ci nie przejdzie. Twój marny świat bedzie sie kurczył, będziesz omijał coraz więcej treści, bo nie będą spełniać twojej ograniczonej wizji. W końcu jednak zrobisz coming out i wssystko sie naprawi.

ocenił(a) serial na 8
rivo16

"Nie powinien mieć nic wspólnego..."
"powinien być od niej odskocznią..."

Powinieneś udać się do specjalisty, bo włączyłeś marną Diunę a nie Ród Smoka xD

rivo16

Ok incel

ocenił(a) serial na 1
Puchy11

Czyli miałem racje. Show jest nastawione właśnie na takich 14latków z wakacjami jak Ty, dla których wypacykowane chłoptasie z makijażem to przejaw męskości. Zapewne sam jesteś takim samcem alfa, który obraca się w takim towarzystwie i dlatego nie zauważasz jakim wysrywem jest ten serial. Gdyby ta lewacka ideologia, którą jest przesiąknięty Twój młody "umysł" nie przesłaniała Ci trzeźwego spojrzenia na ten gniot to dojrzałbyś jak Cię karmią tym bullshitem, które dosłownie wylewa się z ekranu.

rivo16

Tak było

rivo16

Dobrze, a teraz ochłoń. Moja rada: od dzisiaj przestajesz oglądać Ród smoka i twoje życie stanie się lepsze. Co do pierwszego odcinka jest dobrze i zapowiada się sporo intryg politycznych, walka o tron, spiski.

ocenił(a) serial na 1
bandofbrothers

Co do tego, żebym przestał to oglądać to się w pełni zgadzam. Show jest nastawione na jak największą grupę odbiorców a nie fanów tej historii czy klimatu GoT, którym zależy na trzymaniu się szczegółów i fabuły. Po prostu wylewający się z ekranu lewacki bełkot rodem z twittera jest nie dla mnie tylko dla 14latków z wakacjami jak Puchy11 czy wojowników wokeizmu jak tymonsky. Co do fabuły nic nie mam. Chodzi mi wyłącznie o przedstawienie tego przez showrunnerów. Można to było zrobić zupełnie inaczej, dać ciekawszych, bardziej męskich, mniej neutralnych płciowo aktorów, pominąć przedstawianie kobiet jako uciemiężonych mogących wszystko wojowniczych strong women i serial wyglądałby zupełnie inaczej i bardziej przyciągał widza. Proste

rivo16

Czekamy z niecierpliwoscią na twój coming out. Jak się wstydzisz to zapraszam do mnie na budowę. ,,Prawdziwi" mężczyźni pokażą Ci co to jest lewacki bełkot i proletarjackie lanie po ryju biedny incelu :)

ocenił(a) serial na 10
rivo16

Gdybyśmy się mieli trzymać fabuły to GoT by się nie zakończył, tylko czekał aż jaśnie Pan oświecony w końcu coś napisze. Już od dawna wiele książek rozmija się z wizją reżysera i scnenarzysty. I dobrze. Bo po co mam oglądać kartkę w kartkę to samo? Co do czarnych to się z tobą zgadzam, widok czarnej syrenki czy czarnej królowej Anglii za prawdę jest nie do przełknięcia.

rivo16

Nice bait man :) a pelikany łykają.

rivo16

Po co karmicie trolla?

ocenił(a) serial na 7
rivo16

Przyszedl biały hetero samiec alfa, uciemiezony dzisiejsza poprawnością polityczna. Śmieszne sa takoe osoby

ocenił(a) serial na 1
Cox_92

Drogi oswiecony oscarku z twittera - co tak naprawdę ma na celu Twoj komentarz? Śmieszny to jestes Ty wraz ze swoim "oświeconym" lewackim umysłem

rivo16

polecam maść na ból dvpy

rivo16

Polecam maść na ból dvpy

rivo16

Mega słaby był ten pierwszy odcinek. Najgorsze było oświetlenie, dialogi i ta sztampowość - naprawdę ilę można pokazywać podobne sceny w burdelu? Czas roku 2011 kiedy takie coś szokowało dawno minął. Oczywiście psychofani i tak to zeżrą i będą klaskać. Osobiście sądzę że jeżeli poziom będzie utrzymany to po wymuszonym 3 sezonie serial upadnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones