Ragnarok (2020-2023)
Ragnarok: Sezon 3 Ragnarok Sezon 3, Odcinek 3
Odcinek Ragnarok (2020-2023)

Już nie wierzę

Losing My Religion 43m
6,4 119
ocen
6,4 10 1 119
Ragnarok
powrót do forum s3e3

Czy odpowiada wam ciągłe wkładanie do filmów i seriali wątków homoseksualnych ?
Tu nie chodzi już nawet o mały wątek czy wtrącenie elementów związków tej samej płci ale o epatowanie i narzucanie, że to jest super i takie fajne.
Poświęca się temu bardzo dużo czasu w produkcjach.
Mam wrażenie, że twórcą filmów zależy aby podkopać normalny model rodziny jako niemodny, nudny i nieatrakcyjny a związki homoseksualne to coś co zapewni ci szczęście wieczne.
Sam jestem przerażony co czeka nasze dzieci i nie podoba mi się to.

ocenił(a) serial na 5
brabus

teraz celem działania netflixa jest propagowanie lpg. Netflix wrzuca to gdy serial stanie sie popularny, czyli najczęściej 3 sezon. Gdyby zaczął od 1 sezonu to nic by nie zarobił. Serial musi się zwrócić, pierwsze sezony zarabiają i skupiają się na komforcie widza a potem wrzucają badziewie i tracą o czym świadczą też oceny seriali. To jest wliczone w koszty, służy rozbiciu społeczeństwa i jego osłabieniu. Rozmycie moralności powoduje problem z podjęciem decyzji, człowiek nie skupia się na celu ale na dziesiątkach celów z którymi się nie utożsamia, a więc nie walczy o żaden. Wzorce które są niespójne z osobą która je naśladuje, prowadzi do osłabienia i wyginięcia. Podobnie działa tiktok poza Chinami, reklamuje wzorzec głupoty. Natomiast w Chinach model naukowca. Stąd w perspektywie czasu społeczeństwo posiadające wybitne jednostki oddali się technologicznie i moralnie od reszty świata, zdominuje słabszych i wykorzysta. Prawdziwy gej pozostanie gejem ale hetero który chce spróbować być inny będzie słaby i zagubiony. To jakby Pudziana skierować do szydełkowania, a babcie wysłać do podnoszenia ciężarów. To jest podobny model do ideologii feminizmu, dlaczego feministki nie walczą o równy wiek emerytalny? ale chcą zarabiać tyle samo co strongmen nie mając siły podnieść 20kg :) taki to ma sens, że go nie ma.

ocenił(a) serial na 8
brabus

odpowiem w ten sposób:

Czy odpowiada wam ciągłe wkładanie do filmów i seriali wątków heteroseksualnych ?
Tu nie chodzi już nawet o mały wątek czy wtrącenie elementów związków przeciwnych płci ale o epatowanie i narzucanie, że to jest super i takie fajne.

szugal_ski

argument na poziomie przedszkola. To heteroseksualni stanowia wiekszosc i "normalnosc" czy homo? To tak jak bys w filmach dokumentalnych o zwierzetach nagrywal czesciej osobniki ktore sa albinosami.

ocenił(a) serial na 8
Buli_87

No, ale w serialu jest więcej osób heteroseksualnych, czyli nadal są większością, więc o co chodzi? Pewnie chcielibyście, żeby temat osób homoseksualnych był zupełnie wymazany z filmów i seriali, a najlepiej z życia? Czyli, tak jakby.... dyskryminować? ;)

szugal_ski

ale to Ty napisales wczesniej ze to cos dziwnego ze heteroseksualni stanowia wiekszosc tak jak by to bylo cos niezwyklego. To moze mi wyjasnij dlaczego niepelnosprawni nie sa tak samo czesto przedstawiani w filmach netflixa jak homo. Bo idac Twoim tokiem myslenia tak samo czesto powinni byc pokazywani niepelnosprawni, bezdomni , uposledzeni intelektualnie, albinosi, eskimosi itp xD pozatym jezeli nie odrozniasz dyskryminacji od nachalnego promowania pewnych rzeczy to juz Twoj problem i swaidczy tylko o pozimie inteligencji. I druga sprawa. Nie kazdemu musi sie podobac para calujacych sie homo. Mnie to np obrzydza. Wiec dlaczego jest mi to na sile wciskane. Tak para claujacych sie hetero mnie nie obrzydza bo tak jak juz mowilem stanowia wiekszosc i wiekszosc ludzi widzi do okola zachowania hetero i uznaje je jako normalne oraz wystepujace czesciej. I idac nadal twoim tokiem myslenia rownie dobrze mozna zaczac pokazywac pedofili w filmach bo przeciez oni tez zasluguja na rowne traktoanie. Ewentualnie ludzi lubiacych sado maso lub onanistow albo ludzi ktorych podnieca odcinanie sobie konczyc i inne rzeczy. Czy moze Ci to juz zasluguja na dyskryminacje? Tylko mysle ze ciezko bedzie do jednego filmu czy serialu upchnac tak wiele roznych osobowosci. 

ocenił(a) serial na 8
Buli_87

Z Twojego komentarza wynika, że nie masz problemu tylko z promowaniem homo, a w ogóle z pojęciem jakim jest homoseksualizm. Zapewne każdy film, w którym pojawiłby się wątek w homo, by Ci przeszkadzał, choćby był tylko taki jeden film na świecie. Jeśli się mylę, to wymień chociaż kilka filmów i seriali z wątkami homo, które były dla Ciebie ok - wtedy zwrócę honor i wycofam słowa o dyskryminacji. Jeśli jednak nie ma takich filmów, to jednak śmiem twierdzić, że to nie jest problem "wciskania" homo w filmy i seriale, tylko Ty masz problem z gejami.

szugal_ski

czekam az odpowiesz na moje pytania inaczej dyskusja nie a sensu, nie mozesz wymagac odpowiedzi sam nie odpowiadajac. I szczerze mam w dupie czy wycofasz slowa bo juz widze jaki posiadasz poziom intelektualny. A co do gejow to nie mam z nimi problemu o ile sa to geje ktorzy w swoim lozku robia co chca ale nie wylaza na ulice ze sztucznymi penisami i golymi dupami. Uswiadomie Cie nawet ze sami geje sa negatywnie nastawieni do LGBTQWERTY bo robi im to wizerunkowo krzywa robote. Osobiscie mi to mowili. Ale ragnarok byl dla mnie ok i mozesz sprawdzic jak ocenilem po pierwszym sezonie takze Twoja teoria juz poszla sie jeba*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones