2,5 210
ocen
2,5 10 1 210
32
chce zobaczyć
{"type":"film","id":500727,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Rajskie+klimaty-2009-500727/tv","text":"W TV"}]}
Rajskie klimaty
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Serial przedstawia zwykłych ludzi i ich historie. Nie brak tu tajemnic z przeszłości, wątków miłosnych i skomplikowanych związków. Marta (Weronika Książkiewicz) wychowała się w małym Rajsku, a obecnie mieszka we Wrocławiu z ciotką Krystyną i jej synami Alkiem i Adamem. Prowadzi z kuzynami fabrykę śrubek i niby wszystko układaSerial przedstawia zwykłych ludzi i ich historie. Nie brak tu tajemnic z przeszłości, wątków miłosnych i skomplikowanych związków. Marta (Weronika Książkiewicz) wychowała się w małym Rajsku, a obecnie mieszka we Wrocławiu z ciotką Krystyną i jej synami Alkiem i Adamem. Prowadzi z kuzynami fabrykę śrubek i niby wszystko układa się nieźle, ale Marta nie może zapomnieć o Rajsku i o jego mieszkańcach. Swoje myśli spisuje na blogu. Dawid (Robert Gonera) widzi Martę właśnie w Rajsku, zaraz potem Marcin (Jan Wieczorkowski) zaprasza ją na kolację. co z tego wyniknie? Do Rajska po rocznym pobycie w Stanach wraca Piotr (Joachim Lamża). Od razu widać, że nie powiodło mu się za wielką wodą najlepiej. Jest zdziwiony, że Wójcikowie nie mieszkają już w Rajsku. Nie ma gdzie się podziać. Piotr i Krystyna od lat są sobie bliscy, mają dorosłego syna Andrzeja, ale wciąż nie potrafią się dogadać. Krystyna jest zadowolona, że Piotr wrócił..

Rajskie klimaty zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.