PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 822
oceny
8,0 10 1 17822
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

Jeden z fajniejszych seriali. Rys psychologiczny każdej z postaci fajnie przedstawiony. Bardzo szkoda mi brata w więzieniu, mam nadzieję, że się nie zabije..

ocenił(a) serial na 8
dawidpost

Drugi sezon trochę mnie nudził już pod koniec....ale trzeci, po tych dwóch odcinkach- stary kumpel Ray w swietnej formie:)

ocenił(a) serial na 10
dawidpost

Sądzę że Ray go w końcu wyciągnie.
Swoją drogą zauważyliście że w początkowej sekwencji (poprzednio w serialu) była scena z Avim gdzie Ray uderza go z pięści. A w pierwszym odcinku tego nie było??
Tak dobra scena wycięta?? a potem przez przypadek pokazana??

arobuza23

Ta scena pochodziła z sezonu drugiego, więc była w serialu. Po prostu w sekwencjach "previously on" sezonu trzeciego dostajemy czasami fragmenty obu wcześniejszych sezonów.

ocenił(a) serial na 10
Straznik07

Faktycznie. Roczne oczekiwanie spowodowało że zapomniałem o tej scenie. Dzięki

dawidpost

Hej. Można gdzieś online obejrzeć 2 odcinek ?

dawidpost

SPOILER! No i się udało, szybciej niż sądziłem :) Odc 3 wyszedł im świetnie. Ian McShane jako dodatek do obsady to strzał w dziesiątkę. "This is taking far longer than I thought it would" Ten tekst mnie rozwalił :)

ocenił(a) serial na 9
FakeRabbit

mocny odcinek, do końca nie byłam pewna czy zdążą

ocenił(a) serial na 8
FakeRabbit

Dokładnie. Najlepszy serial w tym roku chyba. Super się ogląda i trzyma w napięcu.
Nie trawiłem Avi'ego - na szczęście już go nie ma. Pewnie wróci. Szkoda.
Jeszcze do odstrzału jest żona Ray'a. Nie da się jej oglądać.

ocenił(a) serial na 9
dawidpost

Da się, da się :) Poza tym wyjechała chyba na kilka dni to może przeżyjesz ją jakoś :-)

ColasH

Pewnie, że da. Tak samo nic nie mam do Aviego, bardzo lubię tego aktora i uważam, że za mało go w serialu.

ocenił(a) serial na 9
FakeRabbit

jest zajebiscie. serial od poczatku trzyma poziom...i tylko dalej podkreca.
szkoda tylko ze Ray musial to zrobic(podpisac). co teraz z nim bedzie :) ?

ocenił(a) serial na 7
dawidpost

Prosiłoby się jednak o bardziej precyzyjny scenariusz, weźmy choćby wątek z wynajęciem Sallyego - Ray jedzie do Bostonu i za 2 miliony wynajmuje poszukiwanego w całym kraju psychola, którego nie może kontrolować - taki specjalista od rozwiązywania wielu spraw jeśli nie chciałby robić czegoś sam, to wynająłby zawodowca, który zrobiłby to czysto. Zbyt słabo zarysowano, też wątek relacji z Ezrą i ich wspólnego biznesu w LA. Wątek brata wyjaśni się w 3 odcinku 3 sezonu oglądajcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones