PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 798
ocen
8,0 10 1 17798
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

johna voighta nie ma w obsadzie. niestety ale serial na tym straci

użytkownik usunięty
milanista_filmweb

no nie żartuj chyba.... Straci i to w H** !!!! Najlepsza postać w serialu

ocenił(a) serial na 9

no wiem i jestem wku****** bo to moja ulubiona postać i chyba wielu innych. mam nadzieje że to pomyłka.

ocenił(a) serial na 9
milanista_filmweb

No nie gadaj ziomek,przecież bez tego staruszka serial strzeli sobie w kolano......A gdzie to info wyczytałeś że brak gościa w obsadzie ???

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

"The 12-episode sixth season of “Ray Donovan” is relocating production from Los Angeles, where it had been based for the past five seasons, to New York City. The series remains one of Showtime’s highest-rated originals. In addition to series star Schreiber, the cast also includes Eddie Marsan, Dash Mihok, Steven Bauer, Katherine Moennig, Pooch Hall, Devon Bagby and Graham Rogers. David Hollander, Mark Gordon, Bryan Zuriff and Lou Fusaro serve as executive producers. The series was created by Ann Biderman."

nie wymienili w obsadzie johna voighta, który gra czołową postac. ale odtwórcy pobocznych postaci jak avi czy lena są wymienieni. może sie myle ale to chyba oznacza, że zniknie z serialu.

https://variety.com/2018/tv/news/ray-donovan-season-6-domenick-lombardozzi-lola- glaudini-1202755673/

ocenił(a) serial na 9
milanista_filmweb

Oj to ciulowo będzie strasznie jak to się okaże prawdą.Ja wciąż liczę że jest to bujda na resorach i wqkarzający dziadek pojawi się w tej 6 serii :D

ocenił(a) serial na 8
milanista_filmweb

Jeśli to prawda, to chyba nawet nie będę oglądał...

ocenił(a) serial na 8
milanista_filmweb

mozliwe ze na sezon na przykład zniknie , pojdzie siedziec albo gdzies wyjedzie a potem wroci na finalowy sezon.... moim zdaniem bedzie. Co najwyzej moga ograniczyc jego role z pierwszoplanowej do goscinnej. Wtedy czesto nie wymieniaja nazwisk aktorów "trzecioplanowych"

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Na szczęście widać Mikey’a w zapowiedzi 6 sezonu

ocenił(a) serial na 8
Lav66

to git. pewnie szybką smierć w pierwszym epie mu zrobią ...

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Wygląda na to, że Jon Voight będzie miał sporo do zagrania w 6 sezonie.

Lav66

a kiedy ma się pojawic 6 sezon?

ocenił(a) serial na 8
walkirium

Za niecałe 2 tygodnie :)

KwIaTeKgd

Jakby co - na polskim HBOGO jest dostępny już pierwszy odcinek. Zapowiada się powrót do starego, dobrego Raya sprzed 5-go sezonu.

ocenił(a) serial na 8
wombatspecial

Oooo dzięki za info :D

ocenił(a) serial na 9
wombatspecial

I jest Mickey!

ocenił(a) serial na 8
kalarepka_film

także wszystko gra ; )

milanista_filmweb

Całe szczęście plotka...

ocenił(a) serial na 9
milanista_filmweb

Jestem właśnie po 1 odc.6 sez.i uwierz mi,Miki,dziadek jest i to w wielkim stylu,to co On odwalił w tym odc.,to jest normalny Oscar.Radzę obejrzeć nie pożałujesz :D

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

aha to super. moze niepotrzebnie zasiałem troche fermentu :) ale co zrobić. pozdro!

milanista_filmweb

Oglądam na bieżąco, Mickey rządzi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones