Rectify

2013
Rectify
7,4 2 404
oceny
7,4 10 2404
4 923
chce zobaczyć
{"rate":9.0,"count":1}
{"type":"film","id":683176,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Rectify-2013-683176/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Rectify
 • figaZrumem ocenił(a) ten serial na: 10

  absolutnie genialny! uderza w te struny duszy, których nie porusza żaden inny serial. Uwrażliwia na rzeczy, zjawiska rozbudza człowieka. Bez umoralniania, nachalności, zadęcia przypomina o istnieniu wszystkiego.

 • figaZrumem Jestem po dwóch odcinkach i odłożyłem go. Wiele się po nim spodziewałem ale nie wiem czy brnąć w niego dalej. Oczywiście nie spodziewałem się akcji a dramatu ale czy tam zacznie się coś dziać? Czy Daniel wciąż będzie łaził zamyślony i wpatrzony w różne strony?

 • ewa131 ocenił(a) ten serial na: 10

  methiu2 Niestety tak, Daniel cały czas chodzi taki zamyślony i zagubiony. Serial jest bardzo monotonny, wszystko dzieje się bardzo powoli i skupia się raczej na relacjach między postaciami. Mnie to na przykład odpowiada i serial bardzo mi się podobał, ale jeśli Ciebie raczej znudziły pierwsze odcinki to z resztą będzie chyba podobnie.

 • manga_maniak ocenił(a) ten serial na: 8

  methiu2 Mi się bardzo podoba, po pierwszych odcinkach miałem wachania i spodziewałem się od Daniela akcji w stylu Breaking Bad, ale zrozumiałem, że to jest serial o losach różnych ludzi, których łączą relacje z Danielem. Daniel robi za spoiwo w tym serialu.
  Chociaż będzie z nim kilka ciekawych akcji (np. s01e05, kilka razy był też naćpany :P)

 • Pauleta ocenił(a) ten serial na: 8

  figaZrumem Ładnie napisane, ale nie zgodzę się z tym, że "żaden inny serial", bo jest jeszcze "Six Feet Under".

 • pjoterowicz ocenił(a) ten serial na: 9

  figaZrumem serial bez żadnej większej akcji, ale przez to jakie wyzwala emocje i uczucia jest fantastyczny, u mnie mocna 9


  nie sądziłem że mnie wciągnie, że się spodoba, a nie minęły 2 tygodnie a ja właśnie skończyłem oglądać i aż szkoda że to się już skończyło