PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683176}

Rectify

7,4 2 520
ocen
7,4 10 1 2520
8,0 2
oceny krytyków
Rectify
powrót do forum serialu Rectify

No i jak wrażenia ?

ocenił(a) serial na 10
trolik_filmaniak

zrezygnowany Daniel (znów) się podłożył

ocenił(a) serial na 10
trolik_filmaniak

ja jestem nieobiektywna i bezkrytyczna jeżeli chodzi o rectify , serial mnie wbijał w fotel za każdym razem, nie zmarnowała się ani jedna sekunda, i dla mnie jest serialem absolutnie idealnym:) nie wiem jak doczekam kolejnej serii chyba będę w kółko oglądać od początku :)

ocenił(a) serial na 9
NikKI76

serial po prostu wgniata w fotel perfekcyjny w każdym calu ostatnio tylko chyba True Detective był na podobnym poziomie dla mnie te dwa seriale i długo długo nic :)

ocenił(a) serial na 3
balagregor

A ja się zawiodłem drugim sezonem, a właściwie drugą częścią tego sezonu. Pierwsze odcinki naprawdę fajne, a potem serial za bardzo stał się dla mnie przewidywalny. A nie powinien. I już męczy mnie ta ciotowatość, mułowatość Daniela i Tawney.

ocenił(a) serial na 8
selstei

No właśnie ta "mułowatość" Daniela jest super zagrana przez Younga. Da się uwierzyć jakby ten człowiek naprawdę siedział przez 19 lat sam w celi śmierci i jedynie co jakiś czas miał szansę z kimkolwiek się zobaczyć i porozmawiać przez szybę, zamiast przez ścianę. O ile pierwszy sezon mnie zainteresował, ale niekiedy przynudzał, o tyle drugi to czysta perfekcja.

ocenił(a) serial na 3
puci11

Jasne, że tak ma właśnie być postać Daniela przedstawiona, ale najwidoczniej nie lubię życiowych nieudaczników i mógłby facet wyleczyć się z tej wrażliwości. Siedział w końcu w pierdlu, a nie w zakonie. Skoro jest taki bystrzak, oczytany itp., to mógłby się szybciej przystosować do życia w społeczeństwie. Ale świadczy to tylko o tym, że nawet gdyby nie poszedł siedzieć, byłby taką samą cipą - albo podobną -, jaką jest teraz. Przykład - Tawney. Od urodzenia zapewne jest taką karykaturą człowieka.

ocenił(a) serial na 8
trolik_filmaniak

Mnie Daniel Holden bardzo rozczarował.
Skoro postanowił się przyznać koniunkturalnie, to powinien to zrobić w inny sposób, a nie poprzez ckliwe przedstawienie historii.
Postawa Amanthy za to bardzo słuszna - to jak dała do zrozumienia bratu, że nie chodziło jej tylko o niego, ale i o o czyszczenie nazwiska rodziny było interesujące i wzbudzające szacunek.
Co do Tawney - to przez m.in. swoją 'mułowatość' (wg nazewnictwa moich przedmówców) wydaje mi się ona być wyjątkowo wartościową i godną uwagi osobą. Teddy Jr. do pięt jej nie dorastał i słusznie go zostawiła.
Szkoda, że 3 sezon ma mieć tylko 6 odcinków - oglądając 2 sezon liczyłem na to, że trzeci będzie liczył 10-12 odcinków.
Ten serial jest rewelacyjny. Mam nadzieję, że polski kanał Sundance w przyszłym roku zacznie go w Polsce nadawać krótko po premierze USA, tak jak to teraz robią w przypadku swoich produkcji np. kanały FOX i Universal.

ocenił(a) serial na 8
konrad_84

Wiem, że ten wątek to prehistoria, ale co tam. Odnośnie do Tawney, to bohaterka prezentuje najgorszy typ człowieka. Świetoszkowate niewiniątko, które gdy tylko poczuje zew potrzeby, to zostawia za sobą gruzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones