filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Rezydenci
Opinie
Rezydenci
The Resident
2018 - 2023
Strona serialu
Nowość
Listy
(2)
pełna obsada
(1147)
odcinki
(107)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(1)
Nagrody
(2)
Forum
zdjęcia
(911)
plakaty
(16)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(1)
Newsy
(3)
Rezydenci
/serial/Rezydenci-2018-787488
2023
Aintha
7
Fajne!! No kto by pomyślał, że medyczny mnie może jeszcze zaskoczyć??????!!! Skończyłam wreszcie, nie było jak na początku, aż tak fajnie, ale do końca oglądało się naprawdę w porządku do samego końca :)
czytaj dalej
Klavdia aaa
8
Serial dobrze wykonany i ciekawy historię bohaterów wciągają.
czytaj dalej
Adriana Rzebka
7
Cóż mogę powiedzieć głowny bohater 😍
czytaj dalej
Joanna Szwant
7
Bardzo dobrze się oglądało. Jednak od czasów Dr House medyczne seriale wciąż w modzie :) Może kiedyś obejrzę też Ostry Dyżur ;) Nauczyłam się nowego słowa: retraktor!
czytaj dalej
pioge7
10
bardzo ciekawy serial. miło się oglądało. szkoda, że w trakcie główne bohaterki odeszły, ale końcówka też miła. :)
czytaj dalej
Klaudia Jędrysiak
5
Początek fajny, a później urwane wątki, zepsute postaci i ogólna średniawka.
czytaj dalej
Patrycja Grzyb
8
Po pracy lubię pooglądać pracę😌
czytaj dalej
Ada Ciacharowska
7
końcówka to już byle skończyć, ale tak to przyjemnie się ogląda
czytaj dalej
Magda Gostyńska
8
Nie powiem, żeby to było idealne, ale serial obejrzałam dwa razy i za każdym razem mi się podobał.
czytaj dalej
Shaggy777
7
Jeden z ciekawszych seriali medycznych, choć ma trochę absurdów, dłużyzn bądź urwanych wątków. Nie jest to wiadomo poziom Dr. House'a i najsłynniejszych seriali medycznych, ale i tak uważam, że jest to niezła produkcja, która potrafi wciągnąć. Aktorsko też jest solidnie. Kadry bywają naprawdę ładne, dużo to operowania światłem. No, może czasem bywa lekko kiczowato, szczególnie w połączeniu z ckliwą muzyka. Choć i fajnych utworów tu nie brakuje. Sekwencje teledyskowe bywają naprawdę ciekawe.
czytaj dalej
Obserwator Bart
8
8.5/10. Dawno mnie nic tak bardzo nie wciągło. MEGA dopracowany. SUPER fabuła, GENIALNE historie, ŚWIETNE postacie, fajny początek, SUPER pomysły i koniec.
czytaj dalej
Krzysztof Bartkowiak
5
Podsumowując wszystkie sezony to średnia produkcja
czytaj dalej
Zosia Jackowska
10
mega! Nie tylko pokazany świat medycyny, ale także rozbudowana wokół tego niesamowita fabuła. Wiele intrygujących historii, skomplikowanych relacji itd❤️❤️
czytaj dalej
Michał Dymny
5
Na izbie stwierdzono kamienie. Myślę, że przegapili guz.
czytaj dalej
Helena Sosna
9
jeden z moich ulubionych seriali
czytaj dalej
Agata Zielińska
10
Polecam! :D
czytaj dalej
Tak sido
7
Świetnie się oglądało do 3 sezonu. Prawda o farmacji, onkologii itp. Od 4 sezonu gufno covidowe. Żenua.
czytaj dalej
justykob
8
Mój number one wśród seriali medycznych od jakiegoś czasu.
czytaj dalej
Agatonik
7
Nic nie poradzę - lubię medyczne seriale.
czytaj dalej
Gosia Warchoł
8
Prawdopodobnie nie tak dobry, jak mi się wydaje. Ale dawno się tak nie bawiłam przy obiedzie i Matt Czuchry robi mi dzień.
czytaj dalej
Natalex555
9
Bardzo, bardzo polecam ! :)
czytaj dalej
Tomasz Kost
7
Do czwartego sezonu było naprawdę dobrze, ale później to już z serialu medycznego zrobiło się kino akcji i romansidło. Jak pierwsze 4 to 7,5 do 8, tak później zjeżdżamy na co najwyżej 6. Zresztą za dowód niech będzie że 4 sezony machnąłem z żoną ciągiem w kilka dni, a dwa kolejne ciągnęły się kilka tygodni. Niestety tak końcówka była mocno męcząca przez co nie było ukochanego efektu - kurde, to się skończyło… przecież nie mogło. Co teraz będziemy oglądali? Co do gry aktorskiej Warner, Wilson i Greenwood zjadali ten serial, reszta ledwie ich goniła. Przemiana równie nie przewidywalna jak i potrzebna fabularnie.
czytaj dalej
Sebastian Wolny
10
Super się ogląda. Realizm. Polecam
czytaj dalej
Kaarooolinaaa
7
Naprawdę przyjemny serial. Co prawda koniec trochę słaby, ale nie zostawił jakiegoś dużego niedosytu.
czytaj dalej
Alexxxiz
6
6,5:) nic nowego,ale dobrze się ogląda.
czytaj dalej
1
2
3
...
6
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Ród smoka
Opinie
Zobacz popularne na VOD