serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Rezydenci

The Resident
2018 - 2023
1 godz.
7,7 3 439
ocen
7,7 10 1 3439
Młody idealistyczny lekarz rozpoczyna praktykę pod opieką rezydenta, który uczy go zachowania dystansu do pracy i związanych z nią licznych rozczarowań. więcej mniej
Rezydenci zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Akcja chwalonego przez krytyków i docenionego przez międzynarodową widownię Rezydentów dzieje się w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Na początku historii poznajemy młodego lekarza Devona Pravesha (Manish Dayal), który dopiero co rozpoczyna staż. Jego zwierzchnikiem zostaje dr Conrad Hawkins (Matt Czuchry) – genialny,Akcja chwalonego przez krytyków i docenionego przez międzynarodową widownię Rezydentów dzieje się w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Na początku historii poznajemy młodego lekarza Devona Pravesha (Manish Dayal), który dopiero co rozpoczyna staż. Jego zwierzchnikiem zostaje dr Conrad Hawkins (Matt Czuchry) – genialny, ale i buntowniczy rezydent trzeciego roku. Już w pierwszym odcinku idealistycznie nastawiony do zawodu Pravesh zderza się z trudnymi realiami medycznego świata. Okazuje się, że nie wszystko jest tak kolorowe jak sobie wyobrażał, a ratowanie ludzkiego życia zawsze łączy się z trudnymi decyzjami. Poza tym, nie za każdym razem kończy się też sukcesem.

studio
20th Century Fox Television / 3 Arts Entertainment / Fuqua Films
tytuł oryg.
The Resident
inne tytuły
Serial nakręcono w Atlancie (Georgia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych