SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

The Resident

2018 1 godz.
7,7 2 509
ocen
7,7 10 1 2509
1 956
chce zobaczyć
{"id":"787488","linkUrl":"/serial/Rezydenci-2018-787488","alt":"Rezydenci","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/74/88/787488/7856644.2.jpg"}
Młody idealistyczny lekarz rozpoczyna praktykę pod opieką rezydenta, który uczy go zachowania dystansu do pracy i związanych z nią licznych rozczarowań.
{"seasons":[3,2,1]}
57
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Rezydenci-2018-787488/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/787488","link":"/serial/Rezydenci-2018-787488/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/787488","link":"/serial/Rezydenci-2018-787488/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
[3,2,1]

Akcja chwalonego przez krytyków i docenionego przez międzynarodową widownię Rezydentów dzieje się w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Na początku historii poznajemy młodego lekarza Devona Pravesha (Manish Dayal), który dopiero co rozpoczyna staż. Jego zwierzchnikiem zostaje dr Conrad Hawkins (Matt Czuchry) – genialny,Akcja chwalonego przez krytyków i docenionego przez międzynarodową widownię Rezydentów dzieje się w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Na początku historii poznajemy młodego lekarza Devona Pravesha (Manish Dayal), który dopiero co rozpoczyna staż. Jego zwierzchnikiem zostaje dr Conrad Hawkins (Matt Czuchry) – genialny, ale i buntowniczy rezydent trzeciego roku. Już w pierwszym odcinku idealistycznie nastawiony do zawodu Pravesh zderza się z trudnymi realiami medycznego świata. Okazuje się, że nie wszystko jest tak kolorowe jak sobie wyobrażał, a ratowanie ludzkiego życia zawsze łączy się z trudnymi decyzjami. Poza tym, nie za każdym razem kończy się też sukcesem.

studio
20th Century Fox Television / 3 Arts Entertainment / Fuqua Films
inne tytuły
Serial nakręcono w Atlancie (Georgia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • no i mamy..

  Mar_28 ocenił(a) serial na 6

  zamówiono 2 sezon serialu ,jakoś niespodzianki nie ma ,serial niezły poczatek moze nie powalil ale potem wciagna serial bo ma jakis tam wątek głowny plus leczenie pacientow.

 • gdzie obejrzec?

  monikjmmmn321

  gdzie można film latwo obejrzeć bez logowania się ? czy jest szansa ze dojda niedługo polskie napisy? ps. chce obejrzeć dla Emily vanCamp <3 po Revange każdy serial z nia warto obejrzeć:)

 • Kristina Yang jest tylko jedna

  zaanet

  Obejrzałam na razie dwa odcinki i nie wiem czy będzie więcej. Arogancka i nieudana podróbka Kristiny z Chirurgów skutecznie mnie zniechęca. Nie wiem czy jest sens produkcji takich seriali, nawet dla młodszych odbiorców. Chirurdzy moim zdaniem wyczerpują temat.

 • Refleksja po 2 sezonie...

  flavious ocenił(a) serial na 7

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Osłuchiwanie pacjenta mając włożoną tylko lewą słuchawkę i prowadząc pogaduszki chyba jednak średnio świadczy o Conradzie :D

  Xandria ocenił(a) serial na 8

  Jw

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.