PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634964}
7,8 7 078
ocen
7,8 10 1 7078
6,7 3
oceny krytyków
Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza
powrót do forum serialu Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza

Każda postać sobą coś przedstawia. Różnobarwność charakterów jest genialna. Może się wydawać trochę oklepany-zabójstwo, trochę zagadek, jakaś akcja i rozwiązanie sprawy. Ale ma to swoisty urok. Akcja rozgrywająca się w XIXw. dodaje jeszcze więcej klimatu i kryminalnej oprawy. Naprawdę świetny.

ocenił(a) serial na 8
zywerzygi

Przestałem oglądać po 2 szeonie, nie dlatego że mi się nie podobał, tylko była długa przerwa i nie miałem czasu, a teraz już 4 sezon a ja nie pamiętam co było w 2. Warto nadrabiać? A jeśli tak to czy fabuła jest powiązana z końcówka 2 sezonu tzn. czy musiałbym koniecznie sobie to przypomnieć?

kitiko

Jest fabuła cały czas powiązana,a 3 sezon dla mnie zdecydowanie najlepszy.4 sezonu obejrzałem pierwszy odcinek i zaskoczeniem jest jego długość 130min...

pawelk1504

Zdecydowanie WARTO obejrzeć każdy sezon. Wczoraj dooglądałam czwarty i muszę przyznać, że był NIESAMOWITY. Polecam, polecam, gorąco polecam obejrzeć wszystkie sezony. :3

Purrsonality

Zgadza się,choć dla mnie w ostatnim odcinku z postępowaniem Rose i śmiercią Drake'a twórcy trochę ,,popłyneli''...

pawelk1504

No właśnie ta Rose grubo pojechała po bandzie, w sumie wcześniej była prostytutką, więc nie powinienem być zdziwiony. Teraz uwaga spojler!!!!!!!!!!!! śmierć Drake jak dla mnie kiepski ruch. Ripper Street bez Drake'a to jak Dużyna-A bez B.A. Baracusa.

Pijany_Mistrz

Dla mnie w tym 4 sezonie też ,,stosunek'' służbowy Drake do Reida ciut nie pasował,bo przecież wcześniej byli zgranym zespołem,a tu non-stop pokazywanie kto jest teraz ważniejszy,ale ok.
Uniknięcie wyroku śmierci przez Susan też do końca się nie sprawdziło i najlepszym wyjściem na końcu 4 sezonu,to byłaby jej śmierć,a nie Drake.
A co do Rose-wyciągnął ją Drake z bagna życiowego,a i wcześniejsze sezony serialu nie pokazywały,że jest osobą tak obłudną,a raczej,że jest zagubioną w życiu.
Ale cóż poczekamy i zobaczymy co wymyślą dalej-ważne,że kręcą dalej i przy 4 sezonie nie był to czas stracony...

ocenił(a) serial na 7
Pijany_Mistrz

Dlatego serial raczej już nie powróci do poprzedniej formuły pół-proceduralu. Ostatni sezon będzie po prostu finałem czyli bezpośrednią kontynuacją wątków zarysowanych w sezonie 4. W zasadzie będzie to taki sezon 4b.

zywerzygi

Uwielbiam od pierwszego sezonu :) Właśnie skończyłam czwarty Nie wiem jak oni z tego wybrną

blackfield1

Gdybym wiedział, że tak zakończą 4 sezon, to bym się wstrzymał z oglądaniem, tylko bym poczekał rok czasu na 5 sezon i machnął od razu 2 sezony hehe

ocenił(a) serial na 7
blackfield1

Nijak. Zrobią po prostu finał, choć trudno powiedzieć czy będzie miał 4 czy 6 odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones