Riverdale
powrót do forum 4 sezonu

Odnoszę wrażenie, że ostatnie odcinki są kontynuacją książki, którą pisze Jughead, jest automatycznie odgrywana i nie ma obaw, że serio nie żyje, bo ciężko byłoby kontynuować serial bez narratora. Mogę się mylić ale to mi się kupy nie trzyma w innym wypadku.

ocenił(a) serial na 8
LoveTheHardestWay

Przeraża mnie Betty, która praktycznie nie przeżywa śmieci Jugheada....

mike__25

Dlatego wydaje mi się, że wszystko skończy coś w stylu "przejścia sceny" na Jughead'a, który kończy prezentację swojej książki.

ocenił(a) serial na 8
mike__25

Bo może faktycznie nie umarł i ona o tym wie?

_Lesiu_

And the winner is ☝️

LoveTheHardestWay

Hej! Mam pytanie. Zgubiłem pewien wątek w serialu i za bardzo nie wiem o co chodziło z motywem nagrań na kasety widoku domów bohaterów. Wyjaśniło się to jakoś czy co z tym się stało? Pozdrawiam

ratownik_jasio

Aktualnie oglądam jeden odcinek za drugim i też mnie to ciekawi, bo póki co to nic nie wiadomo

LoveTheHardestWay

Mnie zastanawia po co cała trójka spaliła swoje ubrania, skoro go nie zabili a tylko odnaleźli zwłoki?

yvonneD

Spalili ubrania bo ukryli zwłoki i się pewnie ubrudzili. Gdzieś musieli je trzymać, a potem podrzucili tak żeby znalazł FP. Jednak to nieistotne bo to i tak musi być dalsza prezentacja książki, bo to co się dzieje to już taki jeden wielki absurd, że nawet w Riverdale i stacji CW się to kupy nie trzyma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones