Riverdale
powrót do forum 6 sezonu

Zdecydowana większość opinii jakie tu widzę jest negatywna. Mi z kolei 6 sezon bardzo się podoba. Najlepszym sezonem "Riverdale" niezaprzeczalnie jest 1 sezon, który naprawdę był dobry. Każdy kolejny był jednak co raz gorszy. 6 sezon jest zupełnie inny. Każdy odcinek opowiada inną historię z miasta RiverVale. Zakładałam, że jest to książka Jugheada, jednak okazało się, że była to alternatywna rzeczywistość. Bardzo fajnie było przez kilka odcinków, oglądać fantastyczne historie, duchy, czary oraz zobaczyć zmarłych bohaterów. Uważam, że trzeba do tego sezonu podejść z nastawieniem, że to nie jest realny świat. "Riverdale" zawsze było trochę abstrakcyjne, komiksowe. Te kilka odcinków oglądało mi się bardzo przyjemnie. I na końcu dodam, że dużo rzeczy w tym serialu jest beznadziejnych, ale stroje czy meble są cudowne (szczególnie w odcinku 4).
Ciekawe jakie będą kolejne odcinki, mam nadzieję, że ciekawsze niż poprzednie sezony :D

ocenił(a) serial na 6
Lunatyczka228

Ogólnie się zgadzam, pierwszy sezon był bardzo dobry, drugi był już tylko OK, 3,4,5 to totalna masakra, 2/10, a tez sezon jest.. dziwny, ale w pozytywnym sensie, zrobiło się bardzo komiksowo, były paranormalne historie i ogląda się to szczerze mówiąc całkiem nieźle, nie jest to poziom pierwszego sezonu, bo serial poszedł w zupełnie inną stronę, ale jest to zdecydowanie najlepszy sezon od razu po 1, lepszy nawet niż sezon 2.

ocenił(a) serial na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones