serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Riviera

2017
43 min.
6,7 1 307
ocen
6,7 10 1 1307
1 214
chce zobaczyć
Spokojne życie Georginy kończy się wraz z tajemniczą śmiercią jej męża w wyniku wybuchu na jachcie. Kobieta rozpoczyna śledztwo. Więcej Mniej
Riviera zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Trzymający w napięciu serial kryminalny, którego główną bohaterką jest amerykańska kuratorka sztuki Georgina. Jej spokojnie i bardzo wygodne życie na Riwierze Francuskiej dobiega końca, kiedy mąż, miliarder Constantine (Anthony LaPaglia), zostaje uznany za zmarłego w wyniku tajemniczego wybuchu na jachcie. Tajemnicze okoliczności rzekomejTrzymający w napięciu serial kryminalny, którego główną bohaterką jest amerykańska kuratorka sztuki Georgina. Jej spokojnie i bardzo wygodne życie na Riwierze Francuskiej dobiega końca, kiedy mąż, miliarder Constantine (Anthony LaPaglia), zostaje uznany za zmarłego w wyniku tajemniczego wybuchu na jachcie. Tajemnicze okoliczności rzekomej śmierci męża sprawiają, że pogrążona w żałobie Georgina zbliża się niebezpiecznie blisko do jego byłej żony, eleganckiej Iriny, która postrzega ją nie tylko jako kobietę, która ukradła jej życiowego partnera, ale także pozbawiła ojca ich dzieci. Georgina chce zostawić za sobą dawne urazy, bo jej dotychczasowe życie dobiegło właśnie końca. Kobieta podejmuje ryzykowną decyzję i postanawia poznać prawdę na temat swojego męża i ludzi z jego otoczenia.

Serial kręcono w Nicei (Francja).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych