jestem po dwóch odcinkach i póki co, nie zamierzam kontynuować. Mam tylko takie pytanie, a mianowicie, co/kto decydowało o castingu, głównie młodych "aktorów", do tego "dzieła"? Moje oczy już dawno nie doświadczyły tak drewnianej gry w takim natężeniu i ilości. W ogóle, ta produkcja wygląda jak projekt studentów 2 roku...
więcej