PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35405}

Rodzina Soprano

The Sopranos
8,5 69 600
ocen
8,5 10 1 69600
9,4 18
ocen krytyków
Rodzina Soprano
powrót do forum serialu Rodzina Soprano

Adrianna La Cerva

ocenił(a) serial na 9

nie ogladales piatej serii to tutaj nie zagladaj...................... .............................. .................

zabicie La Cevry to byl dla mnie ciezki orzech do zgryzienia. wogole nie moglem sie otrzasnac :( zemsta mafii bywa okrutna, przerazajaca. a juz myslalem ze chris zmieknie (choc pamietam jak slubowal gdy pasowano go na czlonka rodziny mafijnej ze: sprawy rodziny [mafijnej] nalezy stawiac wyzej niz sprawy normalnej rodziny).

Co wy o tym sadzicie? O smierci Adriany ?

ocenił(a) serial na 10
reaper

Tak to było bało bardzo mocne zakończenie 5 sezonu. Też nie mogłem w to uwierzyć. Jak widać Chris wybrał już na dobre jaką drogą chce iść. Czekam z niecierpliwoscia na 6 sezon i jak inforumuje dzis onet.pl, na 6 sezon.

P.s scenarzysci zabili Adriane bo Drea dostała główną role w Joeym i postanowaiła sie rozstac z Soprano na dobre. Daletgo ją zabili. Ale chyba dobrze zrobili. Bo serial ciągle zaskkuje i oto chodzi.

ocenił(a) serial na 10
Adick

Zapomniałem dopisać, szkoda że zabili kuzyna Tonego. Lubie Steva Buscemi. Szkoda że tak rozwiązali ten problem.

ocenił(a) serial na 9
Adick

no, no. Ale i tak byłem bardziej za Adrianą niż za Tony'm Blundetto.
Masz rację co sezon zaskakują jakimś morderstwem członka rodziny. Najmniej szkoda było w 4 sezonie Ralpha Ciffareto i w 3 sezonie Richiego Aprila.

ocenił(a) serial na 10
reaper

W każdym sezonie ktoś musi zginąc, ale niestety jest to zawsze fajna postać. Oby nigdy nie zabili Christophera Bo jest moją ulubioną postacią.

ocenił(a) serial na 10
Adick

Nie wspomnieliście tylko, że przez dwa sezony czy ile tam Adrianna kablowała dla FBI. Jaka może być kara dla zdrajcy wśród takich zakapirów ?! ;) Dla mnie większym szokiem jest właśnie zabicie kuzyna Tony'ego i to tylko w imię poprawienia stosunków z Nowym Jorkiem.

ocenił(a) serial na 9
Picu

pamietam tez jak tony dal wybor ralphowi ciffareto w trzecim sezonie. wtedy jak jackie obrabowal "kolko" hazardowe. tony powiedzial ralhpowi ze moze rozwiazac problem w jaki tylko chce sposob. nie musi go zabijac, moze cos takiego zrobic, zeby ten popamietal za swoj czyn. ralph zeby utrzymac dobre stosunki z bossem postanowil go oczywiscie zabic.

ocenił(a) serial na 9
Adick

No i wykrakałeś.


ocenił(a) serial na 7
Adick

Przecież chris to tak głupi c*uj, że to coś niesamowitego. Głupi, prostacki, obleśny i jeszcze agresor i damski bokser. Plus brzydki jak noc.

ocenił(a) serial na 10
Adick

zabiją Tonego Blundetto ?! ała ! tylko nie to :(((. taaa...miałam tu nie zaglądać :(((

użytkownik usunięty
Szalona_Pirania

jaki ja jestem durny tez mialem tu nie zagladac!!!!!! a jest czwartek i za chwile wyemituja ostatni odcinek serii:///

Szkoda że zabili kuzyna Tony'ego... Cóż zasłużył w sumie sobie... Niezła akcja w sotatnim odcinku ostatnie minuty- Tony ucieka przed federalnymi ;) czekam na 6 bodajże ostatni sezon...

Czego nie lubicie w Rodzinie Soprano:
-mi nie pasuje tylko jedno: Hu*** drogie wydania DVD, za wszystko do tej pory trzeba wybulić w empiku pewnie z 900 zł :(

no_name_99

Przenieśmy sie tutaj: http://www.filmweb.pl/Topic?id=390598#874889 [www.filmweb.pl/Topic?id ...]
Dobrze, tam sie udzielajcie, odpowiedni temat, ej, ten czwartkowy na TVN był ostatnim z 5-tej serii? Nie, oby NIE! CO ja będe robił w czwartek o tej porze teraz? W sumie dobrze, ze raz w tyg. lecz mogłoby być częściej bo wtedy się nie znudzi a jak wiemy wszystko gdyby było zbyt często by się znudizło. Rodzinę Soprano zacząłęm oglądac stosunkowo niedawno, - teraz to chbya dorosłemw reszcie do takiego kino, bo jaka tam... 14-latek? Nie zainteresowałem się tym tematem i serialem. A co do kuzyna to tez go cholernie lubiłem, cholera - nie myślałęm, ze go Tony zabije, to była bardzo fajna i ciekawa postac, aktora dobrali idealnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones