PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132771}
6,2 18 341
ocen
6,2 10 1 18341
6,7 3
oceny krytyków
Rodzina zastępcza plus
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza plus

Ja już wymiotuję tym idiotycznym serialidłem, normalnie jak włączam TV i widzę tą porąbaną Alutkę albo tego wyidealizowanego, przesłodzonego (czyli nierealnego) ojca rodziny Jacusia DOSŁOWNIE chce mi się rzygać !!!!! Drodzy zarządcy Polsatu i Polsatu2 - czy wy naprawdę już nie pamiętacie, że istnieją jeszcze naprawdę dobre seriale - np. Adam i Ewa ? Owszem, Adama i Ewę niedawno powtarzaliście w Polsacie2, ale po pierwsze - dawaliście jeden odcinek na dobę, a po drugie - teraz nie dajecie w ogóle, podczas gdy tą debilną Rodzinę zastępczą dajecie chyba z 10 razy na dobę, często na dwóch kanałach jednocześnie ! I gdzie tu sprawiedliwość ? Taką telewizję to ja, kochani zarządcy Polsatu i Polsatu2 mam tam gdzie słońce nie dociera !!!!! Zawiedliście mnie na całej linii - gratuluję głupoty, naprawdę, popisaliście się, nie ma co !!!!! A serialidłu daję oczywiście ocenę najniższą z możliwych - czyli 1, bo drugiej takiej szmiry to Polsat nie wyprodukował w całej swojej historii !!!!!

Kamila_Klos

To nie oglądaj

ocenił(a) serial na 1
gamertr

Ja też już nie mogę patrzeć na to badziewie i też milion razy wolałabym Adama i Ewę !!!!!

ocenił(a) serial na 7
Kamila_Klos

To masz tylko 2 programy ? Ja chętnie oglądam każdy który leci, przymusu nie ma

ocenił(a) serial na 8
Adamo

A ja akurat cieszę się, bo dopiero teraz odkryłam dla siebie ten serial. Generalnie nie oglądam polskich seriali, no może 3-4 w ostatnich latach, ewentualnie starsze seriale. Rodzina Zastępcza Plus, bardzo mnie bawi, wyraziste postacie, dużo humoru, z morałem, a do tego dobra obsada czego chcieć więcej od serialu komediowego?

Kamila_Klos

A kogo obchodzi że ty czymś wymiotujesz? jak nie pasuje to wypierdalaj , ja z chęcią oglądam ten serial. A to że tobie coś nie pasuje to akurat mało się liczy.

ocenił(a) serial na 10
dawids123

Zgadzam się, ja tak samo. I mam nadzieje, że będzie trwał jak najdłużej, bo nie dość, że rozbawia subtelnym humorem w dobrym smaku, to jeszcze ma ogromne walory edukacyjne w sensie etycznym. Dzieciaki powinny się wychowywać na nim, a nie na MTV.

Kamila_Klos

adam i ewa... to dopiero szmira i to taka jakich mało!
a jak chce ci się rzygać to w czym problem? rzygaj do woli

Kamila_Klos

Widzę że sprawdza się to, że osoby, które używają więcej niż trzech wykrzykników/pytajników mają problemy natury psychicznej ;)

Swoją drogą pewnie byś oglądała 24h na dobę szmirowate seriale meksykańskie i gówna typu "Majka" ;]

ocenił(a) serial na 7
Shalvia

Racja Majka to wielkie G ale i Rodzina Zastępcza nie jest lepsza, może troche. Oglądałem ostatnio jakiś odcinek w którym ta Dorotka z Wojtusiem mieli wywiadówkę. Oczywiście bali się powiedzieć że mają po dwie gały. ŚMIECH. Nie chwaląc się ja miałem więcej. Ten serial w dość dziwny sposób nakłania młodzież do nauki. Jeżeli masz 1 lub 2 jedynki trzeba natychmiast to poprawić. ŻAŁOSNE I KOMICZNE. Oczywiście są też dobre strony np. gra pana J. Boberka który zasłynął tylko tym serialem a szkoda bo aktorem jest bardzo dobrym. Sama ta postać jest troche irytująca ale da sie żyć. Tak jak napisała Kamila_Klos że Jacuś (głowa rodziny) jest przesłodzony czyli w dzisiejszych czasach nierealny. To prawda. Poziom ostatnich odcinków podtrzymywał Krzysztof Dracz którego bardzo lubię i szanuje. Jeden z nielicznych zalet serialu. Do tej pory nie oceniłem tego serialu i wacham się między 6 a 7.

ocenił(a) serial na 7
gandalf1996

Tak dla sprostowania. Nie chodzi mi o to żeby tego nie poprawiać (tych ocen) ale w jaki sposób oni to ukazują jest po prostu żałosny.

gandalf1996

Przepraszam, a Ty się chwalisz czy żalisz? Czy więcej niż jedna albo dwie jedynki to powód do dumy? Rozumiem, że u Ciebie pewnie jest/był luźniejszy stosunek do nauki, ale zwróć też uwagę na przedział wiekowy tej Dorotki i Wojtusia, góra wczesne gimnazjum (dawno serialu nie oglądałam, nie orientuję się). Jeśli już w tym wieku zawalą naukę, to co będzie na późniejszym poziomie? Wiem niestety po sobie. Więc jak dla mnie serial daje dzieciakom dobry przykład, że należy się przejmować każdą jedynką, żeby na koniec nie obudzić się z ręką w nocniku.

ocenił(a) serial na 7
Imoto_2

Jeżeli tobie podoba się ten serial to proszę oglądaj. Ja nie mam zamiaru.

ocenił(a) serial na 10
gandalf1996

Ale nikt Cie nie chce zmusić do oglądania, tylko jak wypisujesz głupoty to musisz się liczyć z kontrargumentami.

ocenił(a) serial na 7
raVadrian

A czy ja napisałem że nie chce aby ktoś mnie zmuszał? Jeżeli tak bardzo lubisz ten serial to prosze, oglądaj go do woli aż Ci się przeje. A po za tym napisałem wyraźnie że chodzi mi o to w jaki sposób oni ukazali tą wywiadówke i w ogóle. Cały ten serial jest tak nierealistyczne że po prostu szkoda słow.

użytkownik usunięty
gandalf1996

strasznie bawi mnie to 'gandalf', że tak poniekąd naskakujesz na ten serial, mówisz, że nie masz zamiaru oglądać, a dałeś ocenę 7/10. wielki śmiech HAHAHA. :)

użytkownik usunięty
Imoto_2

a i jeszcze jedno. jakie wczesne gimnazjum? przecież oni są w podstawówce i to chyba widać gołym okiem, prawda?

Kamila_Klos

Nie chcesz-nie oglądaj, niestety nie każdy potrafi wychwycić ten humor zawarty w tym serialu i niestety własnie ostatnio wiele osób zachwyca się takimi badziewiami jak Adam i Ewa, naprawdę przykre, ale prawdziwe:)

ocenił(a) serial na 9
Kamila_Klos

Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

ocenił(a) serial na 7
Kamila_Klos

fascynujące

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones