PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680676}

Romans

The Affair
7,5 18 281
ocen
7,5 10 1 18281
7,9 7
ocen krytyków
Romans
powrót do forum serialu Romans

Rozbije twój obecny związek, wydrenuje portfel i pociągnie na dno kogo jej się uda.

Wiem bo przeżyłem i nigdy więcej. Lepiej mieć ‘słodka blondynkę’ normalna, ciepła, uśmiechnięta, która nie nie znajdzie każdego dnia wyimaginowanego problemu, przestanie ze zwykłych codziennych spraw tworzyć kolejne problemy i szantażem wymuszać byś tez tak zaczął myśleć

Od tego typu kobiet uciekać tak szybko i tak daleko jak się tylko da

8/10 przy drugim sezonie, ale nie wiem jak długo dam radę patrzeć na Alison

fellas

Dla mnie wszystkie sezony trzymają poziom

Generalnie to upadek moralny level hardcore, każdy z każdym kiedy tylko najdzie ochota i alkohol nie tylko wtedy kiedy jest okazja

Ale... gra aktorska i scenariusz na wysokim poziomie, a sam serial przemyca sporo wartościowych i ciekawych tematów. Dużo pracy włożone w elementy które teoretycznie są tlem, ale są tak dobrze zagrane i dopieszczone ze zapomina się ze to film. Sesje u psychologa, zebranie nauczycieli, EMDR, prawo przyciągania. To kilka tematów które szczególnie zasługują na uwagę.

Na marginesie
Czy w S4E9 nie ma błędu? obydwie części wydarzeń przypisane są Allison. Czy pierwsza część nie powinna być Bena a druga Allison?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones