Mam wspaniałą wiadomość. Ogromne ilości listów i petycji pisanych przez fanów serialu "Roswell" przyniosły skutek. Z wielką radością informuję, że ROSWELL WRACA!. TV 4 od 16 września (niedziela), raz w tygodniu o godz. 13 będzie emitować serial. Planowana jest emisja wszystkich 3 sezonów. Info znajdziecie tutaj: http://roswell.pl/news.php?id=1694
to jest wspaniała wiadomość :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
super =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D =D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prawda, że to piękne :)
Jestem w tak wielkiej euforii, że nie da się opisać!!!!!!!
Awww :)
szkoda ze dopiero od wrzesnia bo wyjezdzam na studia tak ze raczej sobie nie poogladam za duzo. jak narazie to wlasnie zaczelam sciagac pierwszy odcinek wiec na kompie powinnam wszystkie obejrzec zanim wyjade :)
To super, bardzo lubiłam ten serial :) ale mi się raczej nie uda obejrzeć, bo TV4 źle u mnnie odbiera od jakiegoś czssu, a kablówki nie ma :(
To super, bardzo lubiłam ten serial :) ale mi się raczej nie uda obejrzeć, bo TV4 źle u mnnie odbiera od jakiegoś czssu, a kablówki nie mam :(
taaa.. jakby dali na jakimś normalnym programie typu polsat to by było ok...
nie wiem kto ma takie badziewie jak tv4...
żal po prostu...
a ja nie wiem na jakim ty zadupiu mieszkasz, ze nie masz tv4, wreszcie jakas stacja znowu wyswietli, a tu tylko jakie pretensje, ze nie ta stacja, godzina albo cos tam
do mnie pijesz??
taaa na Kaukazie mieszkam...
żal kurva żal takich ludzi jak ty
a teraz prosze, pochwal sie jeszcze raz wszystkim, że masz tv4 a ja nie...
...
TV4 jest dostępne... no praktycznie dla wszystkich, którzy mieszkają przynajmniej 50 km od jakiegoś sporego miasta. Może ty po prostu nie lubisz normalnych kanałów - może oglądasz jedynie komercyjny TVN albo nie oglądasz tv. Ale to nie powód żeby wyzywać innych. No, dalej, pokaż jaki kozak jesteś i zrugaj dziewczynę - na pewno dostaniesz spore oklaski od kolegów. I nie "żaluj" mi tutaj, bo tak to pokemony tylko leją.
I faktycznie, ludzie nawet na Kaukazie mogą mieć TV4. Więc ty tam nie możesz mieszkać. Uszanowania dla "DOMINIŚKA" czy jakoś tak. Nawiasem mówiąc bardzo zniewieściały nick.
uśmiałAM sie po przeczytaniu twojego posta
z kobietą rozmawiasz
:P
jakim cudem stwierdziłeś że jestem facetem?? po avku??
patologia...
:P
mieszkam w odległości mniejszej niz 50 km od ponad 80tys miasta. Mało????
a teraz możesz przeprosić
ja mieszkam w miescie 100 tys, niedaleko Katowic i nawet Polsat mi ładnie nie odbiera, a co dopiero tv4. Mówię oczywiście o odbiorze bez dekodera czy innych wynalazków, bo przed dekoder owszem, mam te kanały.
To widocznie, masz jakieś zaburzenia osobowości. Dominiś - Dominisia. A przepraszać nie mam zamiaru. Tym bardziej dziwne jest to, że to dziewczyna tak się odnosi [co drugie słowo to k****]. No cóż, ja się kłócić nie będę.
Zaburzenia osobowości?? za dużo żeś sie filmów naoglądał
lepiej sprawdź w słowniku co to znaczy
Z mojej strony poleciała tylko jedna, jak to piszesz k****
Zdrobnienie typu Dominiś chyba bardziej pasuje do dziewczyny niż do chłopaka...
przynajmniej mój nick jest bardziej inteligentny od twojego.. koniu xD xD xD
olina dzięki za info:* nie będzie nam tu nikt ciemnoty wciska
dla niewtajemniczonych
cheval = (z franc.) koń
skoro ja mam zaburzenia osobowości, to ty wg. mnie jesteś zoofilem
?
no albo miłośnikiem koni, jak kto woli
xD
Moi kochani, po co się kłócić :P przecież Roswell będzie :D:D:D
co z tego, że tylko raz w tygodniu, co z tego, że będzie śnieżyć (u mnie też słabo odbiera), CIESZMY SIĘ :D
w lipcu ściągnęłam sobie całe 3 sezony i zawaliłam ze dwa tygodnie z mojego życia :D a teraz będę znowu oglądać w niedziele, życie jest piękne :D
ja również nie mam kablówki więc nie mam też tv4,ale odbieram ten program na antenie pokojowej,w kazdym sklepie rtv po ok.20-30 zł jak ci bardzo zależy żeby oglądać to polecam,u mnie odbiera świetnie
A ja się nie cieszę z pory emiscji. w niedzilę o 13.00 to zazwyczaj moja rodzinka je obiad i ogląda jakis film. Więc nici :(
Zgadzam się. I szkoda, że tylko raz w tygodniu. Ale dobre i to. Od tak dawna nie było Roswell. Ja obejrzałam dziś odcinek z rodzinką, więc może Tobie też się uda ich 'zarazić' :P
ale jestem szczesliwa :))))) a jeszcze do niedawna myslalam zeby wznowili ten serial. marzenia sie spelniaja :D
a ja jakieś pół roku temu ściągnęłam 2sezony (trzeci mi się nie podobał, z poza tym powtarzali 3-4 razy na polsacie).
ale i tak się cieszę, może czasem uda mi się obejrzeć jakiś odcinek ;)
3 sezon jest mało roswell-owaty, cały opary jest na wątkach miłosnych, prawie zero kosmicznych bajerów. Trochę naciągany ale w końcu to Roswell :)
Super, ja też się cieszę:)))))))))))))))))
Wczoraj oglądałam razem z siostrą i mamą, one też go uwielbiają.
Wydaje mi się, czy w pierwszym odcinku nie puścili openingu ? [tego filmiku kiedy leci piosenka Dido] Ale nawet jeśli to i tak było boskie :)
w pierwszym odcinku nigdy jej nie było,chyba że na DVD w orginale ale tego nie widziałam,ale w telewizji nigdy,
Max trafił do ufo center na przeciwko restauracyjki Liz ojca, tam chyba dostał robote od świrniętego gościa, który widział niby ufo w 59 roku. Marię przesłuchiwał szeryf w sprawie wydarzeń z 1 odcinka ale udała, że nic nie wie. Ta pseudo nauczycielka wypytywała wszystkich uczniów o ich życie, na podstawie czego komputer niby losował kim kto ma zostać w przyszłości. Liz i Max ślinili się do siebie jak w każdym odcinku :)
więcej nie pamiętam bo musiałam do sklepu wyjść :P
Dziękuję bardzo :) Kolejny odcinek muszę koniecznie upolować.
Nie mogę się doczekać kiedy dołączy Tess - ona świetnie rozkręciła akcję, o ile pamiętam sprzed lat...
a czy roswell bedzie w 2009roku bo chciałabym obejrzec go w tym roku poniewaz ostatnio miałam okazje obejzec w 2002 roku i miałam w tedy 7 lat:/wiec nie za duzo pamiętam ale wiem ze jest świetny!! wiecie moze czy bedzie w tym roku 2009 jak tak to piszcie!!:)
witam jesli ktos jest zainteresowany tym serialem na DVD mozecie sie kontaktowac na gg 672417 badz falla_x@wp.pl
witam wlasnie u falla_x nabylam 3 sezony roswell i jestem happy :) moge ogladac swoj ulubiony serial kiedy mam tylko taka chec _ jeszcze raz wielkie dzieki
a co do serialu jest super zaczelam ogladac go kolejny raz od pierwszego sezonu :D
Ja też już kończę. Zostały mi 2 odcinki do końca, a co potem? Chyba muszę upolować jakiś kolejny serial młodzieżowy. A tak swoją drogą to "Roswell" mi sie podobało, bo fajnie jest pooglądać sobie czasem coś innego. Pozdro ;)
ja ściagnelem juz 3 sezony, a teraz jestem na poczatku 2.
i mam pytanie ma ktos ten odcinek???
\/
# Pierwotnie emisją telewizyjną serialu miała się zająć telewizja FOX, jednakże w ostatniej chwili zrezygnowała z emisji. Po tym zdarzeniu WB Network wykupiła prawa do emisji, lecz nie zaakceptowała oryginalnej wersji odcinka pilotażowego. W związku z tym zaistniała potrzeba dokonania zmian w pierwszym epizodzie. "Tym samym poprzednia wersja nigdy nie została pokazana w telewizji i do dziś jej nagranie krąży jedynie w internecie."
szukalem tego wszedzie i nigdzie nie znalazlem, moze ktos z fanow ma takowy odcinek??? ;> bd wdzieczny