PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203163}
7,4 737
ocen
7,4 10 1 737
Rozen Maiden
powrót do forum serialu Rozen Maiden

Gdy ujrzałem ten tytuł z góry założyłem, że nie zainteresuje mnie, stwierdziłem że połączenie
chłopaka z lalkami to kiepski pomysł. Na szczęście się myliłem. To tyle na wstęp.
Niesamowici zaskoczyłem się fabuła serialu, miałem różne wyobrażenia co do dalszego
rozwoju tej historii. Wiedząc że jest drugi sezon, stwierdziłem że wszystko co się dowiadujemy w
pierwszym sezonie jest wprowadzeniem (tak myślę, bo drugiego nie widziałem), "być może" do
jeszcze lepszego rozwoju sytuacji. Tu ze sprecyzowaniem gatunku może być problem. Komedii
posiada trochę z czego bardzo się cieszę, dramat jest naprawdę lekki, na moje tu pasowałby
romans bo wg mnie ten serial ma więcej z romansu niż z dramatu (chociaż w gatunku romansu
nie ma). Kreska jest bardzo dobra, ładnie wszystko wygląda, a muzyka w tle bajecznie
dopasowana. Jedynie co mi nie pasowało to Opening, być może dlatego, bo nie jestem
zwolennikiem takiej muzyki (choć co niektóre kawałki tego typy słucham). Do Endingu się nie
wypowiadam, bo nie słucham nigdy. Odczucia podczas oglądania ? Powiem że nie ma opcji
aby to anime nas znużyło w jakiś sposób, pozytywnie podchodziłem do następnych epizodów i
taki stan się utrzymał do końca. Mam nadzieję że podobnie lub jeszcze lepiej będzie z drugim
sezonem. Dodam jeszcze że to jest pozycja obowiązkowa dla każdego fana anime.
Zachęcam do wypowiedz i proszę nie piszcie spoili, bo szkoda tak dobrej produkcji zdradzać na
starcie. Moja ocena 9/10. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
biro85

Warte poznania anime, momentami poruszające. Nie wiem czy widzialeś dodatek "Overture" - KONIECZNIE obejrzyj jeśli nie znasz. B. dużo wyjaśnia odnosnie Suigintou i założę się, że jej odbiór będzie mocno inny po tym..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones