PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848126}

Rubí

7,3 109
ocen
7,3 10 1 109
Rubí
powrót do forum serialu Rubí

Sodi nic nie brakuje ale niestety nie jest stworzona do roli Rubi, podobnie jak reszta aktorów do swoich ról. Gra sztuczna, wymuszona. A nowy Alejandro i Hector to już totalna porażka. :/ Niestety nie zgapiamy bo źle się to kończy. Podobnie z Teresa z Boyer. Miała to być Rubi pod innym tytułem ale nie wyszło.

Joanna_Ryt

"Teresa" nie ma nic wspólnego z "Rubí", to wersje zupełnie innych historii. Pierwsza telenowela o Teresie powstała chyba w 1959 roku, a komiks o "Rubí" opublikowano w 1963.

ocenił(a) serial na 8
ametyst0

Teresa może nie,ale telka,Cena marzeń już tak ;)

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

Widziałam ta telenowele i uważam, że to najlepsza produkcja zeszłego roku, warto obejrzeć a Camila dała radę

ocenił(a) serial na 8
Maritza22

To super wtedy.Dużo osób narzeka że lipa bo ta telka ma mało odcinków.A mi się wydaje że to jest akurat na plus,ponieważ akcja będzie szybsza i nie będzie się ciągnął tak jak nudna,Moda na sukces ;)

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

Dokładnie, akcja szybko się rozwija. Mnie nie przekonał jeden wątek związany z jedną "zdobyczą" Rubi, księciem czy jakoś tak.

ocenił(a) serial na 8
Maritza22

Jak obejrzę telkę w całości to się wypowiem na ten temat ;)

ocenił(a) serial na 8
Maritza22

Obejrzałem dziś 1 odc na TV4.Telka faktycznie super się zapowiada,dużo się dzieje.O wiele lepsza od tej nudnej,Z miłości do dziecka.Czekam już na kolejne odcinki ;)

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

ja bym wolal by bylo wiecej odc juz bylo 10 zostalo wiec 16 no i koniec nie fajnie tak ;p

ocenił(a) serial na 8
Metalowiec28

Mi odpowiada tak.Chociaż akcja jest szybsza i serial tak się nie ciągnie przez zbędne pierdoły :D

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

ale powinno byc wiecej chyba ze bd 2 sezon ;p

ocenił(a) serial na 1
ametyst0

Wiem. Ale pierwotne wersje różniły się do siebie choćby grą aktorską. Najnowsze remaki tych seriali tak sa do siebie podobne że aż nie wiadomo gdzie tu rubi a gdzie Teresa

ocenił(a) serial na 9
Joanna_Ryt

co ty za glupoty gadasz ten remake jest lepszy aktorki lepsze i aktorzy wiec nie krytykuj

ocenił(a) serial na 1
Metalowiec28

Matko nie zes*aj się czasami

ocenił(a) serial na 9
Joanna_Ryt

a ty nie pyskuj ;p

ocenił(a) serial na 1
Metalowiec28

Dobrze przepraszam obiecuję że już nie bede:-D Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 9
Joanna_Ryt

no i tak ma byc dzieki wzajemnie :D

ocenił(a) serial na 4
Joanna_Ryt

Jak się nie ma świeżych ciekawych pomysłów to się odgrzewa stare kotlety i to niestety nieudolnie. Główny wątek fabuły jest tak głupi i absurdalny że brak na to skali. Prymitywna lalunia bez żadnych zasad, prostaczka o przeciętnej urodzie owija sobie wokół palca trzech bogatych frajerów i jednego tępego biedaka. Dobrze że to już koniec tej maskarady bo następny byłby zapewne prezydent Meksyku czy np. USA. Meksyk lat 2001-2002 wygląda tak samo jak 2020 więc na maxa idziemy na łatwiznę. Jedynym zajęciem laluni jest oprócz jednej amatorskiej sesji zdjęciowej obrażanie wszystkich naokoło i wizyty u kolorowej Pani która żyje z tego że interesuje się życiem innych ludzi. Pod koniec mamy pomalowane srebrzanką włosy i akcję rodem z Chucka Norrisa czy Stevena Seagala. Do nielicznych plusów można zaliczyć wpadającą w ucho piosenkę z czołówki i rolę małej Fernandy którą fajnie zagrała Valery Sais. Obejrzałem podobnie jak Uzurpatorkę tylko z sentymentu do gatunku który niestety lata swej największej świetności ma już dawno za sobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones