PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

promo: http://www.youtube.com/watch?v=j6wfHdA8Eis

sneak peek: http://www.youtube.com/watch?v=OspYa4eXqrw

ocenił(a) serial na 6
stakara_91

Ewidentnie widać, że "A" w kapturze to facet. Jestem niemal pewien, że to Toby. Na początku był zły, miał za złe dziewczynom to, co zrobiły Jennie. Później zmiękł, ale nie zapominajmy, że Spencer nakryła go na pracowaniu dla "A". A co, jeśli to była tylko wymówka i Toby tak naprawdę od początku pociągał za sznurki?

ocenił(a) serial na 8
gry270

Mi też się wydaje, że głównym A jest Toby. On wyglądał od początku podejrzanie i na takiego mającego problemy z głową. Jego matka była w Radley, więc może jemu też coś dolega.
Jak szukał informacji o śmierci matki, to jakiś gość chyba mu powiedział, że jakaś blondyna przychodziła. Może Alison coś jej zrobiła albo jej matka i chciał się zemścić.

ocenił(a) serial na 10
gry270

juz dawno pisalam o Tobym, ale wiekszosc pisala nieeee to niemozliwe :)

użytkownik usunięty
stakara_91

Ostatniej sceny z zwiastuna nie kojarzę w scenariuszu,który przeczytałem. Zatem jest szansa,że zmienili scenariusz (końcową scenę z finału). Może jest jakaś nadzieja,że finał będzie odmiennie skonstruowany.
Nie wiem jak Wam ale mi się bardzo spodobała maska głównego A ;-)

ocenił(a) serial na 6

A mógłbyś zarzucić jakimiś spoilerami odnośnie scenariusza? :D

użytkownik usunięty
gry270


SPOILERY-CZYTACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ


OPIS FINAŁU IV SEZONU Z NIEPOTWIERDZONEGO SCENARIUSZA
Już dawno czytałem owy "scenariusz" i mi pamięć szwankuje. Niektóre detale mogły mi się pomieszać.





W telegraficznym skrócie:
1-CeCe zostanie zaaresztowana przez detektywa Hoolbroke. W zamian za korzystną ugodę Cece ma wyśpiewać jakąś bardzo ważną informację.
2-Melissa oraz rodzice Spencer przez cały ten czas próbowali uchronić Spencer przed procesem. Sądzili,że to ona próbowała zabić Alison, dlatego jej ojciec zatrudnił detektywa aby zatrzeć ślady.
3-Alison za pomocą Noela zorganizowała spotkanie z kłamczuchami. Podczas tego spotkania przedstawia cały przebieg z dnia jej zaginięcia.
4-Alison otrzymuje od swojej Mamy owy żółty top. P.Dilaurentis wymusza na dziewczynie obietnice,że tego dnia zostanie w domu.
5-Alison otrzymywała pogróżki od A już od Halloween. W dzień jej zaginięcia otrzymała sms "I'm going to kill you, tonight-A". Wówczas podjęła decyzję,że musi się za wszelką cenę dowiedzieć kto za tym stoi. Zaszantażowała Jennę (filmikiem,w którym Jenna molestuje Toby-ego), Iana (że wyjawi policji jego zbiór filmików o różnej tematyce,która jest wbrew prawu szerszej publice) ale nadal otrzymała wiadomości od A. Wówczas spotkała się również z Tobby-m i Ezrą ale jest świecie przekonana,że są niewinni. Odurzyła kłamczuchy dosypując im tabletki jej matki do drinków. Jednak nie wiedziała,że Spencer jest na terapii farmakologicznej. Gdy Alison kieruje się w stronę domu, Spencer staje jej na drodze i dochodzi do kłótni. Gdy Spencer unosi do góry szpadel wypada jej fiolka z tabletkami, Spencer błaga Alison,żeby nikomu nie rozpowiadała nawet kłamczuchom. Alison jej zapewnia,że to będzie ich sekret i przekonała ją,żeby wróciła do dziewczyn. Następnie przedstawia nam relacje z Garretem (Ten sam flashback co w 13 odcinku III sezonu). Alison wówczas nie otrzymała,żadnej wiadomości A, myśląc,że wygrała wojnę wraca bezmyślnie do domu. Gdy jest w swoim ogródku widzi swoją matkę w oknie (spogląda się na nią) wówczas Alison uderza ktoś w głowę, ta upada i obraz znika. Następną rzeczą jaką Alison pamięta to jak p.Dilaurentis ją zakopuje mówiąc histerycznie do postaci obok "What have you done?". Kolejną rzeczą jaką pamięta to jak Grunwald wyciąga ją i zawozi do szpitala, ale ta jednak ucieka i spotyka Monę. Mona zaprowadza ją do tego motelu (z finału II sezonu) i udziela pomocy. Załatwia jej sfałszowane dokumenty, samochód i trochę gotówki. W zamian za pomoc Alison poleca jej fryzjera i stylistę,który na jej polecenie ma jej pomóc przeobrazić się w queen bee.
6-Spoktanie dziewczyn i Alison przerywa im atak A. Zamaskowana postać w kapturze strzela do Alison. Starają się wybiec z budynku ale A zaryglowało wszystkie wyjścia. Pojawia się Ezra i podczas kolejnego strzału broni swoim ciałem Ali/Arię i otrzymuję kulkę.;-)
7-W końcowej scenie widać jak A zakopuje p.Dilaurentis.

użytkownik usunięty

A to fajnie :). Czyli 24 odcinek to ostatni z tego sezonu tak?

użytkownik usunięty

Tak to finałowy odcinek (ostatni) IV sezonu.

użytkownik usunięty

Piąty sezon będzie jeszcze w tym roku czy już przełożą na następny - jak myślisz?

użytkownik usunięty

Pretty Little Liars należy do tych seriali,których premiery odcinków pilotażowego (kolejnych sezonów) mają miejsce w czerwcu (8-14 zależy czy to będzie pierwszy czy drugi wtorek miesiąca).

użytkownik usunięty

A to idealnie na wakacje :P,


Dzieki za odpowiedz

użytkownik usunięty

Fani PLL są na tyle komfortowej sytuacji,że mają przyjemność oglądać serial bez większych przerw.

użytkownik usunięty

Zauważyłem właśnie xD

do czerwca to długa przerwaaa...zwłaszcza że aktualnie nie oglądam żadnego nowego serialu prócz PLL, co począć teraz :D ?

użytkownik usunięty
kamciax

Gra o Tron sezon 4 od kwietnia do czerwca :) - i juz masz zajęty czas xD

ocenił(a) serial na 6

Dzięki ;) Coraz bardziej skłaniam się ku teorii, że to Toby jest "A". Po pierwsze, Mrs. D znała osobę, która zakopywała Alison. Myślę, że to mógł być Toby. Dlaczego pozwoliła, by zabił Alison? Może to ma jakiś związek z jego matką? Myślicie, że Mrs. D miała coś wspólnego z jej śmiercią?

użytkownik usunięty
gry270

To też jakieś wyjście z sytuacji ale z drugiej strony to odgrzewanie starego kotleta (powtórka z III sezonu) mi się wydaję (Boże,niech ja się mylę) Marlenka chce wylać fundamenty pod historię z bliźniaczką.;-)

ocenił(a) serial na 6

Tak, moim zdaniem to bardzo prawdopodobne. Ciekawe, jak na to fani zareagują. Czyżby to jedna z bliźniaczek zepchnęła matkę Toby'ego?

a co z PROMO ? Black Hoodie pokaże swoją twarz? :D

użytkownik usunięty
kamciax

W scenariuszu (który przeczytałem i podobno wyciekł) Black Hoodie zwiał kłamczuchom z dachu więc może to jest ta scena.;-)

ocenił(a) serial na 9

No nieee... Serio? To już zaczyna być męczące :/ Znów nie poznamy twarzy A???

ocenił(a) serial na 8
LunaAmelia

Raczej do końca 5 sezonu nie dowiemy się kim jest A.

ocenił(a) serial na 6

Ciekawa jestem czy ją faktycznie ściągnie ;)

ocenił(a) serial na 6
herooinee

Przecież ma być kolejny sezon. Nie sądzę, by to zrobił.

gry270

Jeśli by odkryły w 4 sezonie kto jest A to o czym byłby 5?

ocenił(a) serial na 6
anbannanie

O tym kim jest B :p :)

użytkownik usunięty
HollyShannen19

A została jeszcze reszta alfabetu. Szykuje nam się mnóstwo sezonów ;-)

ocenił(a) serial na 6

Oj tak! :) :)

ocenił(a) serial na 9
stakara_91

wydaje mi sie ze A moze byc Jason...pojawia sie z nikad pod koniec sezonu...klamie na temat odwyku...i rzeczywiscie zakapturzona postac przypomina bardziej postac mezczyzny :>

kazikua

a ja uważam że nigdy się nie domyśłimy kto to:) dopóki sami nie wyjawią tego, a poza tym może być tak, że ezra gonił kłamczuchy i któraś z nich go postrzeli, tak czytałam gdzieś bo kilka wersji widziałam tego spoilera.

ciutek33

Ja się ostatnio tyle naczytałam o tym, że Aria to A, że juz każdy odcinek oglądam pod tym kątem :) Zmylił mnie zwiastun, w którym to właśnie Aria mówi, by A ściągnęło maskę. No, ale... Może to celowe

ocenił(a) serial na 8
stakara_91

Kanadyjskie promo: http://www.youtube.com/watch?v=GzpYhhydkWI

użytkownik usunięty
stakara_91

Chyba po raz pierwszy w historii kanadyjskie promo jest gorsze od ABC-owskiego. ;-)

ocenił(a) serial na 5
stakara_91

Nie dowiemy się kto jest A.
Ezra mial byc A pod koniec poprzedniego sezonu i co ?
A pewnie poznamy na sam koniec ostatniego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
Lunasol

Może 5 sezon bedzie sie opieral na tym, że naprawdę bedziemy znali A i zrobią cos nowego.

ocenił(a) serial na 5
martiza3

Nie liczyłabym na to

ocenił(a) serial na 7
Lunasol

A szkoda :P

ocenił(a) serial na 5
stakara_91

Ezra będzie "A" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones