PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

A więc kim jest A?

ocenił(a) serial na 9

Dobra, jest sporo tematów gdzie każdy mówi swoją teorię, ale wszystko jest to chaotyczne i porozrzucane na różne wątki. Jak wiadomo parę dni nas dzieli od poznania prawdy! Przynajmniej częściowo. ;p

W tym temacie piszemy swoje ostateczne zdanie kim okażę się A w ostatnim odc 4 sezonu? :)

Moje propozycje to Toby i ...... Caleb.
Toby z prostych przyczyn, takich jak wielu z Was go podejrzewa. Ale też z drugiej strony wątpie, żeby to był znowu on, bo nie będzie to specjalnym zaskoczeniem.
Co do Caleba......niby nie ma motywu itd., ale ma to być dla nas zaskoczenie, a kto by się spodziewał, że taki niewinny, kochający chłopak będzie w stanie cos takiego zrobić? :)

Słucham Waszych propozycji!

ocenił(a) serial na 7
lindeczka

Caleb?
z tego co pamiętam to on chyba nie znał Ali więc by nie miał motywu dręczyć dziewczyny

ocenił(a) serial na 7
lindeczka

Ja coś czuje, że o tym A w masce dowiemy się dopiero w 5 sezonie, czyli będziemy czekać ponad 70 dni. Oni wiedzą jak utrzymać widzów w niepewności, a poza tym jak nie stracić widzów, bo chyba każdy jest ciekawy kto jest A :)

ocenił(a) serial na 7
cariba666

A ja proponuje Wildena i Noela, bo mają się pojawić w 4x24 :)

cariba666

Wilden nie żyje.

ocenił(a) serial na 8
cariba666

Noel ma doprowadzić dziewczyny do Ali więc on też raczej odpada.

ocenił(a) serial na 7
cariba666

na bank dowiemy się w 5 sezonie, tylko żeby z tego serialu nie zrobili 10 sezonow i dopiero wtedy sie dowiemy xd

ocenił(a) serial na 7
madziius

Gdzieś przeczytałam, że 5 ma być ostatni, ale nic nie wiadomo. Wszystkim rządzi kasa.

ocenił(a) serial na 7
cariba666

dokładnie jak będzie wysoka oglądalność to i tak zrobią kolejny sezon

ocenił(a) serial na 9
cariba666

Wilden? On nie zyje...czyzby pll zas zaskakiwalo 'nieżywymi, ale żywymi' jak z ali?

ocenił(a) serial na 7
lindeczka

pomyliło mi się z Wrenem :D

ocenił(a) serial na 9
cariba666

AAA no chyba, że tak ;p

ocenił(a) serial na 7
cariba666

Ma się pojawić Noel i Ian (flashback) mi się już wszystko miesza, ale czytałam w spoilerach, że Wren ma być A, ale to nie musi się spełnić :)

ocenił(a) serial na 7
cariba666

ja od dawna podejrzewam Wrena...

lindeczka

Przyznam się, że ja od początku podejrzewam Toby'ego.
On nie jest tym za kogo się podaje.

ocenił(a) serial na 9
Angeelaa

Niby ma dobre motywy, ale wątpie, że twórcy znowu z niego A robili. Jak po raz kolejny Spencer podniesie się po czymś takim?

lindeczka

Ale nie zapominajmy, że był niebezpieczny.

Angeelaa

Nikt nie zmienia się od tak.

ocenił(a) serial na 9
Angeelaa

No dla mnie możliwe, że on będzie tym A. Ale mam wątpliwości jak myślę, że to znowu załamie spencer, raczej nie będą robić powtórki z rozrywki z radley...

lindeczka

Niby tak, to już kompletnie by ją załamało.
Ale taki Dean, który dla mnie zawsze będzie Kolem z TVD?
Idealny dla Spencer.
Jeśli okaże się, że to Toby jest A, może to on pomoże jej?

ocenił(a) serial na 9
Angeelaa

Nieeee, ja zawsze będę zwolenniczką Spoby :D Toby najlepszy :3
Ale lepszy Dean niż Wren....
I tak nic z tego nie będzie, bo czytałam, ze Dean tylko na 2 odc jest gościnnie ;)

lindeczka

A to szkoda, uwielbiam Nathaniela.
No ja preferuje Spoby, ale tak bardzo nastawiłam się na to, że Toby jest A. :)
No ale każdy ma swoje teorie. :D

ocenił(a) serial na 5
lindeczka

Aktor grający Caleba opuścił serial na rzecz innego

ocenił(a) serial na 5
lindeczka

http://www.filmweb.pl/serial/S%C5%82odkie+k%C5%82amstewka-2010-556945/discussion /Co+o+tym+my%C5%9Blicie,2406622 nie wiem, czy to prawda co tu napisali, ale moze się przydać

ocenił(a) serial na 9
himym

Na rzecz 'Ravenswood', ale ma wrócić ponoć.

ocenił(a) serial na 3
lindeczka

Tak, Ravenswood zostało skasowane i Caleb na 100% wraca w 5 sezonie PLL.

ocenił(a) serial na 6
lindeczka

Wiecie co, ten serial tak się zapędził że nie wiem czy któraś z tych dostępnych opcji nas zadowoli. Są tylko oczywiste, nudne "A" jak Toby, albo takie na siłe jak Caleb, do którego musieliby tworzyć nową ideologię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones