PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

myślę ze to jakiś postawny facet pokroju ojca spencer albo ojca arii bo toby jest szczupły przecież ewentualnie może być ten nowy policjant którego gra sean faris :)

ocenił(a) serial na 7
Marko81

Obawiam się że był to Jason.

ocenił(a) serial na 10
Hotamale

Mnie też się wydaje, że to był Jason.

Marko81

To nie ma żadnego znaczenia. Do takich scen z maska zatrudnia się kogokolwiek, najczęściej statystę. A w tej scenie ze skokiem był po prostu KASKADER. Postura ma mało do rzeczy na końcu równie dobrze mogą zrobić ze to kobieta.

ocenił(a) serial na 6
Faker

niby tak ale zauważcie że od dłuższego czasu sylwetka 'A' jest taka sama.

Marko81

Wyjaśnienie może być na miarę możliwości scenarzystów PLL czyli może to być dziewczyna która aby ukryć swoją sylwetkę mogła założyć kilka warstw ubrana i tak stała się taka barczysta i dziewczyna też może być wysoka :D i też może umieć tak skakać jak tamto A bo uprawia gimnastykę. No ale mógł to być również Jason :)

ocenił(a) serial na 6
Magi6

właśnie to nie była wysoka osoba bo Ezra ma 180, a 'A' było znacznie niższe.

marrrrrrcel

Nie przyjrzałam się ale pewnie masz rację, a więc to mogła być dziewczyna, bo Jason jest wysoki i Toby chyba też.

ocenił(a) serial na 6
Magi6

Lucas ma 172 i wraca w 5 sezonie.

marrrrrrcel

Lucasa już nam narzucali więc jakoś wątpię żeby to on był A ale zobaczymy. I on chyba nie miał takich szerokich barów no chyba że aktor trochę przez ten czas przypakował :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones