PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 259
ocen
7,5 10 1 72259
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Będzie 5 sezon?

ocenił(a) serial na 7

wszędzie piszą co innego, jak dla mnie powinien się już skończyć, chociaż tak go uwielbiam, że mogłabym ciągle
oglądać! :D

ocenił(a) serial na 7
Emmilia123

Będzie na 100%

cariba666

a wiadomo kiedy bedzie pierwszy odc piątego sezonu, czy tylko wiadomo ze w ogole bedzie ale nie wiadomo kiedy ;)

zolffik89

PLL są z tych seriali które zaczynały się latem wiec pewnie 5 sezon bedzie mieć premierę w okolicy sierpnia 2014. Gdyby było to dopiero za rok to bedzie cios...

dg90

sezon zawsze startuje w czerwcu.

cocolady

Okey dziękuje bardzo, mam nadzieję ze w tym roku będzie, mimo ze się ciągnie to i tak jestem ciekawa jak to się potoczy i kto w końcu jest tym prawdziwym A ;-)

ocenił(a) serial na 8
Emmilia123

Nie wiem, ale mam nadzieję, że nie :P
Serial przestał mnie "porywać" po finale II sezonu, kiedy okazało się,że Mona jest A, po wielokrotnym zapewnianiu Marlene King,że nie będzie tak jak w książce i cała ta sprawa z Alison,że żyje, śmiechu warte. O wiele lepiej by było gdyby pozostała martwa i wymyślili coś innego. Oglądam bo nie lubię coś zaczynać i nie kończyć, oczywiście mam w sobie jeszcze nadzieję,że obrócą jakoś to wszystko o 360 stopni w dobrym kierunku :))) ale 5 sezon? I tak mi się nie widzi.

ocenił(a) serial na 1
kasiook

Ze spojlerów wynika, że będzie naprawdę ciekawie, więc ja mam nadzieję na 5 sezon. + podobno NA CAŁE SZCZĘŚCIE mają nie wykorzystać motywu bliźniaczek

ocenił(a) serial na 8
nnowecka94

Może będą trojaczki :)

nnowecka94

A, że sie zapytam.. o co chodzi z tym motywem bliźniaczek?

ocenił(a) serial na 1
zolffik89

Serial PLL oparty jest na książkach Sary Shepard w których to okazuje się, że Alison miała psychicznie chorą siostrę bliźniaczke Caurtney. Dziewczyny były tak do siebie podobne , że "przez przypadek" (za sprawą Courtney) to Ali została wysłana do psychiatryka. Dziewczyny tak naprawdę nie przyjaznily sie z Ali tylko z jej siostra ktora sie pod nia podszywala. W końcu Ali uciekła z zakładu i w zemście zabiła siostrę. Tak w skrócie

nnowecka94

No tak, ze a ksiązki to jakos niedawno sie dowiedzialam, i nie czytalam ich.. tak wiec nie wiedzialam.. no ale mam nadzieje ze bardziej juz tego nie pokręcą, bo duzo musza wyjasnic a jeszcze jakby to doszlo to juz masakra ;)

Emmilia123

a myślałam że już zakończą bo ostatnie 2 sezony były tak naciągane że żal....mogliby wyjaśnić już pare spraw a nie ciągle tylko są jakieś pytania, czasami to jest naprawdę wkurzające..

Emmilia123

Kolejny sezon pewnie będzie, bo oglądalność jest dobra. Jak dla mnie wątek z A powinni zakończyć na 2 sezonie, a dalej wymyślić coś nowego,jakiś inny wątek :) Ewentualnie po 2 sezonie zakończyć serial.

ocenił(a) serial na 6
Emmilia123

Skoro jest oglądalność i kasa się zgadza to mogą zrobić 5,6 i nawet 7 sezon mimo, że historia się już przejadła. Jeśli już to fajnie by było jakby zrobili jakiś zwrot akcji. Ta sprawa zostałaby rozwiązana, a wynikłoby z niej coś świeższego.
Ja bym chętnie zoaczyłas PLL tak całkiem z perspektywy 'A' zamiast dziewczyn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones