PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Coś mi umknęło

ocenił(a) serial na 5

A właściwie bardzo dużo. Oglądam serial od początku, na bieżąco, ale np. co się stało z Cece? Kojarzę akcje jak była Red Coat w jakimś budynku i co potem? Czemu zniknęła? I w ogóle po co była cała akcja z Red Coat? Gdzie jest Jenna? Gdzie jest Melissa? I o co chodzi z Jasonem - kojarzę, że po akcji w windzie zniknął ze szpitala, ale potem nie było o tym wzmianki? Nie ogarniam tego serialu już :D

ocenił(a) serial na 5
massachusetts

Aha, i skąd Hanna ma taki dobry kontakt z tym detektywem? :D

użytkownik usunięty
massachusetts

A myślałam, że tylko mi tyle rzeczy umknęło... Przynajmniej nie jestem jedyna, ale głupio mi było o to pytać xD

ocenił(a) serial na 7
massachusetts

wydaje mi się, że Melissa wyjechała do Londynu, a Jenna nie żyje (utonęła w trakcie jakiejś imprezy). Ale jak pomyślę, ile rzeczy ja nie wiem, to ho ho.

ocenił(a) serial na 3
massachusetts

CeCe uciekła z miasta bo (najprawdopodobniej) zabiła Wildena i musi się ukrywać, bo szuka jej policja. Nie wiadomo o co chodzi z drugim Red Coat, więc na to pytanie nie odpowiem. Jenna wyjechała z miasta po tym jak ktoś (A?) chciał ją utopić (aktorka była w ciąży, więc musieli coś takiego wymyślić, jednak Jenna ma wrócić do serialu). Melissa wyjechała, mówiła gdzie, ale nie pamiętam (coś mi świta że chodzi o Londyn, ale nie jestem pewna). Jason niby uciekł żeby się ratować bo był członkiem NAT (tak jak Ian i Garett), później była mowa o odwyku ale teraz już chyba właściwie nie wiadomo o co chodzi z tym jego zniknięciem. xd A co do Hanny i detektywa to kiedyś przypadkiem spotkali się na mieście i on ją przeprosił za niesłuszne oskarżenie jej matki o zabójstwo i wsadzenie jej do więzienia, polecił jej jakąś książkę, później znowu się spotkali i rozmawiali o książkach i teraz już są przyjaciółmi. :D

użytkownik usunięty
RedCoat94

Melissa wyjechała z Wrenem do Londynu, Tobby znalazł dokumenty z nowym adresem.
Mnie bardziej zastanawia Lucas....Ani słychu,ani widu od niego...

ocenił(a) serial na 3

O ile dobrze pamiętam to okazało się, że Lucas pomagał Monie, później się wycofał ze współpracy, ale ze strachu przed A-Teamem przeniósł się do szkoły z internatem. : )

ocenił(a) serial na 5
RedCoat94

Eee... właśnie, Lucas wziął Hannę na łódkę, z której ona uciekła? On jej chciał coś zrobić tam? Masakra :D. A to NAT to co robiło bo już nie pamiętam?

ocenił(a) serial na 3
massachusetts

Hmm, coś takiego było, ale to tylko strasznie wyglądało i Lucas raczej nie chciał jej nic zrobić, bo później się okazało, że wydał pieniądze Hanny albo Caleba i chciał jej o tym powiedzieć a ona zamiast go wysłuchać to ze strachu go wyrzuciła z łódki. xd a NAT chyba głównie zajmowało się nagrywaniem filmików z ukrycia. Już zbyt dobrze nie pamiętam tego wątku. :>

ocenił(a) serial na 5
massachusetts

I jak Mona byla A to sterowała tym wszystkim czy był ktoś nad nią? Bo z serialu teraz wnioskuję, że dziewczyny twierdzą, że to ona to wszystko robiła.

użytkownik usunięty
massachusetts

Mona miała kogoś nas sobą, pomagałą tylko Big A. Lucas chciał chyba tylko porozmiawiać z Hanną, a łódka chyba była przy pomoście.

ocenił(a) serial na 3
massachusetts

Mona nie miała nikogo nad sobą, Ona była oryginalnym A i dopiero jak wylądowała w Radley to grę przejęło Big A (osoba, która już wcześniej prześladowała Alison).

ocenił(a) serial na 6
massachusetts

podłączę się
Przypomnijcie proszę, skąd Grunwald wiedziała, że Ali żyje i jak w ogóle znalazła się w jej ogrodzie?

zielonamarchewka

Grunwald byla opiekunką w jakims tam bractwie i Ali dowiedziała sie ze ta kobieta ma zdolnosci jasnowidzenia i zadzwoniła do niej z pytaniem czy może jej powiedziec przez kogo jest przesladowana. W dniu kiedy Ali rzekomo zginela, Grunwald miala zle przeczucia, wiec pojechala do niej do domu i znalazła ja zakopana. Chciala ja zawiezc do szpitala, ale w momencie kiedy spuscila ja z oczu Ali uciekla...

ocenił(a) serial na 8
massachusetts

hahaha, ooo ludzie, jakim cudem Wy to wszystko pamiętacie? ;o ten film to jakaś jedna wielka gmatwanina.
Ok, po przeczytaniu i mi się powoli wszystko rozjaśnia ;)

ocenił(a) serial na 5
patka491180

Noo, masakra, a zapowiadał się tak dobrze (zaczęłam oglądać w grudniu 2010, czyli jak był tylko sezon 1a). Mogliby zrobić z tego krótki, konkretny i przede wszystkim DOBRY serial, a nie ciągnąć to i gmatwać. Nic się kupy nie trzyma. Zakończenie pewnie będzie tak głupie jak w Plotkarze.

ocenił(a) serial na 8
massachusetts

taaaaaaaa, Dan w plotkarze rozwalił system ;o
Daj spokój, za każdym razem myślałam sobie, że ooo, w końcu czegoś się dowiem, w końcu jakieś konkretne informacje, ale nieeee, jak dobrze pójdzie odkrywamy raptem wierzchołek góry lodowej, a dopiero po jakimś czasie całej reszty, kiedy po połączeniu i tak nic z tego nie wychodzi ;p ale oglądamy dalej, bo każdy jest ciekawy kim jest A.. ;)

ocenił(a) serial na 8
massachusetts

a i jeszcze pytanie: o co chodziło z Wildenem? ogarniam, że był złym gliną, znęcał się nad Hanną i jej matką, ogólnie nad dziewczynami, miał jakiś romans z Allie(?) i coś dalej z Cece..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones