PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

http://2.bp.blogspot.com/-LhOeSHJdpHc/UxjIWcj8PyI/AAAAAAAADdQ/TBF-5gvjpvM/s1600/ a

karooolinkaaa

to z jakiegoś odc?

ocenił(a) serial na 8
ciutek33

z finału

karooolinkaaa

albo retrospekcja albo sama niewiem, na koniec odc moze beda ja zakopywac

ocenił(a) serial na 8
ciutek33

a to przypadkiem nie jest Sara Harvey?

użytkownik usunięty
karolcia2708

UWAGA SPOILER ZWIĄZANY Z FINAŁEM IV SEZONU








Jeśli mieliście wgląd do scenariusza finału IV sezonu (najwyraźniej wszystko z niego się sprawdza) to Alison rekonstruuje cały dzień z jej zaginięcia, ostatni odcinek IV sezonu w końcu (rzekomo daje odpowiedzi ale żadnych konkretnych) coś wyjaśnia. To zdjęcie ze sceny,gdzie jest Alison świadoma,że jest zakopywana żywcem przez swoją matkę.

ocenił(a) serial na 10

o masa.. poważnie? niby dlaczego miała ją zakopywać?

użytkownik usunięty
Diablicaaa

OPIS FINAŁU IV SEZONU Z NIEPOTWIERDZONEGO SCENARIUSZA
Już dawno czytałem owy "scenariusz" i mi pamięć szwankuje. Niektóre detale mogły mi się pomieszać.


W telegraficznym skrócie:
1-CeCe zostanie zaaresztowana przez detektywa Hoolbroke. W zamian za korzystną ugodę Cece ma wyśpiewać jakąś bardzo ważną informację.
2-Melissa oraz rodzice Spencer przez cały ten czas próbowali uchronić Spencer przed procesem. Sądzili,że to ona próbowała zabić Alison, dlatego jej ojciec zatrudnił detektywa aby zatrzeć ślady.
3-Alison za pomocą Noela zorganizowała spotkanie z kłamczuchami. Podczas tego spotkania przedstawia cały przebieg z dnia jej zaginięcia.
4-Alison otrzymuje od swojej Mamy owy żółty top. P.Dilaurentis wymusza na dziewczynie obietnice,że tego dnia zostanie w domu.
5-Alison otrzymywała pogróżki od A już od Halloween. W dzień jej zaginięcia otrzymała sms "I'm going to kill you, tonight-A". Wówczas podjęła decyzję,że musi się za wszelką cenę dowiedzieć kto za tym stoi. Zaszantażowała Jennę (filmikiem,w którym Jenna molestuje Toby-ego), Iana (że wyjawi policji jego zbiór filmików o różnej tematyce,która jest wbrew prawu szerszej publice) ale nadal otrzymała wiadomości od A. Wówczas spotkała się również z Tobby-m i Ezrą ale jest świecie przekonana,że są niewinni. Odurzyła kłamczuchy dosypując im tabletki jej matki do drinków. Jednak nie wiedziała,że Spencer jest na terapii farmakologicznej. Gdy Alison kieruje się w stronę domu, Spencer staje jej na drodze i dochodzi do kłótni. Gdy Spencer unosi do góry szpadel wypada jej fiolka z tabletkami, Spencer błaga Alison,żeby nikomu nie rozpowiadała nawet kłamczuchom. Alison jej zapewnia,że to będzie ich sekret i przekonała ją,żeby wróciła do dziewczyn. Następnie przedstawia nam relacje z Garretem (Ten sam flashback co w 13 odcinku III sezonu). Alison wówczas nie otrzymała,żadnej wiadomości A, myśląc,że wygrała wojnę wraca bezmyślnie do domu. Gdy jest w swoim ogródku widzi swoją matkę w oknie (spogląda się na nią) wówczas Alison uderza ktoś w głowę, ta upada i obraz znika. Następną rzeczą jaką Alison pamięta to jak p.Dilaurentis ją zakopuje mówiąc histerycznie do postaci obok "What have you done?". Kolejną rzeczą jaką pamięta to jak Grunwald wyciąga ją i zawozi do szpitala, ale ta jednak ucieka i spotyka Monę. Mona zaprowadza ją do tego motelu (z finału II sezonu) i udziela pomocy. Załatwia jej sfałszowane dokumenty, samochód i trochę gotówki. W zamian za pomoc Alison poleca jej fryzjera i stylistę,który na jej polecenie ma jej pomóc przeobrazić się w queen bee.
6-Spoktanie dziewczyn i Alison przerywa im atak A. Zamaskowana postać w kapturze strzela do Alison. Starają się wybiec z budynku ale A zaryglowało wszystkie wyjścia. Pojawia się Ezra i podczas kolejnego strzału broni swoim ciałem Ali/Arię i otrzymuję kulkę.;-)
7-W końcowej scenie widać jak A zakopuje p.Dilaurentis.

ocenił(a) serial na 10

tyle wydarzeń.. wyczekuję tego finału..
a CeCe przypadkieem nie umarła bo coś mi się tak wydaje.

użytkownik usunięty
Diablicaaa

Mnie ten scenariusz zawiódł jak każdy finałowy odcinek w Pretty Little Liars (jedynie summer finale trzymają jakiś "poziom"),gdyż nie otrzymaliśmy nic co wcześniej nie moglibyśmy wydedukować, jedynie z czego można się cieszyć,że niektóre rzeczy są oficjalnie potwierdzone i na tym kończą się pozytywy.
W każdym sezonie mamy się dowiedzieć kim jest A? Minęły 3 (prawie 4) odcinki finałowe i obietnica nie została dotrzymana ;-)
Zatem mam nadzieję,że ten scenariusz jest czystą fikcją i ma mało wspólnego z finałowym odcinkiem.

ocenił(a) serial na 5

Skoro matka chciała ukryć śmierć własnej córki to chyba tylko po to żeby chronic syna.... Nie widze innego rozwiazania

użytkownik usunięty
wiktorrria

Wydaję mi się,że Marlenka próbuje wylać fundamenty pod historię z bliźniaczką ale przekonamy się w finale V sezonu (mam taką cichą nadzieję,że w końcu dowiemy się kto jest A).

ocenił(a) serial na 5

A, faktycznie zapomnialam o tych blizniaczkach ;D damn, ile moznaa, mogloby sie cokolwiek wyjasnic juz tak na pewno z tamtej nocy

ocenił(a) serial na 4
wiktorrria

też tak sądzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones