PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 259
ocen
7,5 10 1 72259
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Hmm... Znalazłam na forum opis pierwszego odcinka piątego sezonu i zapowiada się nawet ciekawie, lecz moim zdaniem już w finałowym odcinku czwartego sezonu powinni wyjawić całą prawdę. Cała ta sprawa z A i zrzucanie winy na wszystkich bohaterów w tym serialu zaczyna się już niesamowicie ciągnąć. Trudno znaleźć bohaterów, którzy ani razu nie byli podejrzani o bycie człowiekiem-tajemnicą. To na prawdę męczy. Tak więc, jeżeli w tym sezonie nie okaże się, kto za tym wszystkim stoi i kto jest głównym dowodzącym tą całą akcją, to raczej się poddam i skończę swoją przygodę z PLL. W końcu wszystko ma swoje granice, a czas stracony na oglądanie kolejnych intryg prowadzących donikąd będę mogła przeznaczyć na zapoznanie się z czymś nowym, bez uczucia odgrzewania po raz setny tej samej zupy, od której zaczyna mdlić.

ocenił(a) serial na 7
CeeCee96

Przeciągaja i przeciągają, a tego akurat nienawidze ;< Obejrze serial do końca, bo jestem bardzo ciekawa, kim jest A, ale po tym finale i tak wiele stracił w moich oczach

Ateliee

Pewno, że przesadzają, maja z tego kasę, dopóki jest oglądalność to ciągną serial do maximum.

CeeCee96

Ja osobiście mam podobne zdanie. Sam fakt, że Allison żyje... no nie wiem. Niby dobrze się ogląda wszystkie przyjaciółki razem, ale z drugiej strony..

ocenił(a) serial na 6
beta_00

No cóż, uroki filmów i seriali. Ludzie potrafią być jak wampiry, a w razie potrzeby policyjne badania okazują się równie prawdziwe jak testy z Bravo.

CeeCee96

Perfekcyjne porównanie :D

ocenił(a) serial na 7
CeeCee96

You`ve made my day <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones