PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 259
ocen
7,5 10 1 72259
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Big "A" musi być osoba, która dobrze znamy.

1. Mona - Większość wykluczyła ją jako Big "A" dawno temu. Jednak wiemy, że Mona jest zdolna
do wielu rzeczy. Dodatkowo jest inteligentna i przebiegła. Ma powód by nienawidzić Alison a co
za tym idzie Kłamczuch. I fakt, ze wiedziała, ze Alison żyje, i to ona poleciła jej uciekać.

2. Toby - To przez Kłamczuchy został oskarżony o podpalenie. To przez nie wycierpiał najbardziej.
Cała 5 wiedziała jaka jest prawda, ale dziewczyny wolały chronić swoje tyłki niż przyznać się do
winy.

3. Jenna - utrata wzroku. Być może dowiedziała się, kto tak naprawdę stał za podpaleniem. I
chciała się odwdzięczyć dziewczyną. (pytanie tylko kto chciał ją utopić?..)

4.Aria - Wszystko zaczęło się dopiero w momencie kiedy Aria wróciła z rodziną do domu. Wiemy
też, że w jej rodzinie były problemy psychiczne, a sama Aria ma problem z powstrzymaniem w
niewygodnych dla siebie sytuacjach ataków gniewu. Jej samej najmniej dostawało się od "A",
tak samo jak jej rodzinie.

5.Ezra - był moim podejrzanym od samego początku jednak ostatnie odcinki pokazują nam go w
nowym choć niezrozumiałym dla mnie świetle. Od początku domyślałam się, że pisze książkę o
dziewczynach, co nie wyklucza go z kręgu podejrzanych. Mało kto z taką obsesją (jego oczy)
śledziłby dziewczyny, monitorując każdy ich krok. Chęć napisania książki i rozgryzienia zagadki to
jedno, a drugie obsesyjne śledzenie.

5.Alison/ bliźniaczka - Alison nie jest przykładem prawdziwej przyjaciółki. Nie jest też dobrą i
grzeczną dziewczynką. Nie przemawia do mnie, że zmieniła się pod wpływem strachu. Nikt
niewinny nie padł by ofiarą takiego prześladowania. Musiała zrobić coś w swoim życiu co
wpłynęło na taki, a nie inny przebieg wydarzeń. Nie możemy też wykluczyć teorii ze zła siostrą
bliźniaczką co jednak wydaje mi się najgłupszym rozwiązaniem.

6. Melissa/ NAT (nie wiem czy to tak brzmi nazwa tego klubu) - Hmm kobieta zagadka. Wiemy, że
Alison podpadła jej romansując z jej facetem. Wiemy też, że Melissa jest mściwa i wie coś o Big
"A" ponieważ zabroniła Spencer drążyć ten temat. Myślę też, że Melissa zabiła tą dziewczynę,
której zwłoki podejrzewali wszyscy, że nalezą do Alison. Być może, nakryła na czymś Alison i Iana
i później w ataku furii zaatakowała nie tą osobę?

Na razie przychodzą mi do głowy te osoby, a wy macie jakiś pomysł? Zastanawia mnie tylko
jeszcze motyw z nagrywaniem tych wszystkich filmów na którym są dziewczyny oraz tego dla
czego pogróżki (o ile prawdziwe) przychodziły do Alison dużo wcześniej. Największym
zaskoczeniem było by dla mnie gdyby za tym wszystkim stał Ojciec Arii, który np miał romans z
Alison, a ta go np. szantażowała ;)

użytkownik usunięty
DarkAngel1989

Mi coraz bardziej sie wydaje że jednak A bedzie Bliźniaczka

ocenił(a) serial na 6

To by było najgorsze rozwiązanie ;/

użytkownik usunięty
DarkAngel1989

Mnie też się nie podoba, ale jakoś to bedą musieli zaradzić. Bo już nikt mi prawie nie pasuje do tego głównego A...

Mogłaby to być Mellisa (fajnie by było), Jason... Najbardziej chciałbym aby A okazał się Wren (ale aktor odszedł więc ten pomysł odpada)

TEŻ MI NAJBARDZIEJ TO PASUJE , BO NAWET W ZWIASTUNIE POKAZANE JEST JAK Alisson ucieka a ta zakapturzona postać to bliżniaczka

DarkAngel1989

Mi właśnie pasowałby Wren no ale ponoć zrezygnował z serialu. Być może A jest osoba którą widzieliśmy tylko przez chwilę ? Nie wiadomo z kim jeszcze Alisson się spotykała i komu podpadła..Hmm Ciekawił mnie jeszcze wątek Tobiego mamy i mamy Alisson...
Co do Arii to możliwe i też można wziąć pod uwagę Mike'a ?

ocenił(a) serial na 6
elisa0

Może obie Panie są jakoś spokrewnione? Może to one były tymi siostrami z opowieści Halloween-owej Alison? Nie wiem ale jeśli Alison będzie mieć siostrę bliźniaczkę (co jest bardzo prawdopodobne) to będzie to najbardziej banalne i przewidywalne zakończenie.

ocenił(a) serial na 7
elisa0

Wren był dla mnie numerem jeden jako A od odcinka z pierwszzego sezonu, w którym dziewczyny zablokowały numer A, wtedy pijany Wren przyszedł do Spence i powiedział, że chciał się do niej dodzwonić ale zablokowała go. Spence powiedziała, że nie jego tylko.. i urwała zdanie.
Przez PLL jestem tak podejrzliwa, że miałam nawet teorię, że aktor grający Wrena wcale nie zrezygnował, a jest to tylko plotka ,żebyśmy go całkowicie wykluczyli z krędu podejrzanych.

uniqecharl

Niestety podejrzewam, że wyjaśnienie (o ile do niego dojdzie, w końcu 5 sezon nie ma być ostatnim) będzie nielogiczne i pozbawione sensu, a dodatkowo pół Rosewood będzie pomagało (chcąc lub będąc szantażowanym) Big A. Ja byłabym najbardziej zadowolona gdyby głównym A była Aria lub Spencer.

tiifanys

No i przede wszystkim to MUSI być kobieta. Nie wyobrażam sobie faceta, który szpieguje, szantażuje, straszy i tak dalej, bo Alison była dla niego wredna w przeszłości :)

DarkAngel1989

Jedynie wyjaśnienie, że "Big A" to sama Ali ma okruchy realizmu. Dziewczyna kocha grać, udawać, robić szum. Czy jest coś jeszcze większego i bardziej dramatycznego niż udawanie swojej śmierci? Serio, 14stolatka mogła tak komuś podpaść, żeby przez kilka lat ją prześladował i chciał zabić? Jedynym rozsądnym wyjściem jest w tej chwili zrobienie z "A" samej Alison. Może i kiedyś ją ktoś prześladował, ale ona odkryła kto to. Potem kontynuowała werbowanie ludzi, by prześladować samą siebie i wymknęło się to trochę spod kontroli. To jest jedyne zakończenie, które mogę przyjąć, ale niestety abc zatwierdziło kolejne sezony, więc pewnie skończy się na jakiejś nieistotnej, drugoplanowej postaci z szalonym motywem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones