PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 272
oceny
7,5 10 1 72272
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Z serialem Pretty Little Liars jestem chyba już conajmniej od 3 sezonu. Od tamtego momentu
czekałam na każdy nowy odcinek i przyznam że masakra po prostu... Słyszałam że oprócz 5
sezonu mają być jeszcze 2 kolejne czyli 6 i 7 ale ja już nie mam siły tego oglądać. Kiedyś to było
takie wciągające, nie mogliśmy się doczekać kolejnych odcinków a teraz? teraz to mnie już tak
nudzi, ten serial jest tak przywidywalny... poza tym ciągle ciągną to samo.. jest już 5 sezon a my
nadal NIC ZUPEŁNIE NIC nie wiemy o głównym ''A". Ile razy już mieliśmy się dowiedzieć kto jest
"A" i co? gówno. Przepraszam za te wszystkie wulgaryzmy ale to mnie tak denerwuje, że z takiego
dobrego serialu zrobili taki gniot. Ciągle tylko mieszają, dokładają nowe wątki.. ja już się
osobiście zgubiłam. Ale jednego jestem pewna. Od tego momentu po około 2 czy tam 3 latach z
PLL żegnam się z tym serialem na dobre. Tego się już nawet nie opłaca oglądać dla ładnych
aktorek...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones