PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Podzielmy się w tym wątku swoimi teoriami, wiele z nich jest rozsianych po kilku tematach a są naprawdę ciekawe. Ja zacznę od swojej (to teoria nie SPOJLERY ale gdy nie doszedłeś/doszłaś do odcinka finałowego 4 sezonu nie polecam czytać):


Otóż, Pani Dilaurentis odbiera telefon, w którym jest informowana, że chora siostra bliźniaczka Alison uciekła z Radley i każe zostać Alison w domu. Nie widzi tego, że ta się z niego ukradkiem wymyka, jednak wie o tym jej siostra, która wchodzi do domu i udaje się do pokoju Alison by udawać ją przed swoją matką. Gdy Pani D widzi przez okno Alison wracającą z nocnych przechadzek jest przekonana, że to nie ona lecz jej siostra. Gdy ktoś uderza ją w głowę (niestety nie mam pomysłu kto mógłby to być, najłatwiejsze rozwiązanie to Jason ale ja jestem przekonana, że to nie on) ta zaczyna ją zakopywać myśląc, że zakopuje tą psychiczni chorą. Z pewnością szybko uświadamia sobie swoją pomyłke i odsyła żyjącą córkę do Radley. W momencie, w którym Pan Hastings mówi do niej w szpitalu, że mieli umowę ta odpowiada, że nie myśli teraz o niczym innym jak o tym, że Alison żyje. Nic dziwnego, Pan Hastings widział ją gdy zakopuje zwłoki swojej córki a ta w zamian za to miała milczeć odnośnie Spencer wiedząc, że jest niewinna przystała na umowę by samemu nie wpaść przed policją. Gdy Ms.Grunwald wyciąga Alison spod ziemi (-.-') wkrótce po pokazanych wydarzeniach do akcji wkracza Mona. Psychofanka Alison obiecuje jej "wszystkim się zająć". Mona idzie do Pani Hastings i mówi, że Spencer zabiła Ali a jej ciało pochowane jest w ogródku. Razem więc, by nie pogrążać Spencer mordują przypadkową dziewczyne i zakopują jej zwłoki na miejsce Alison. Z pewnością przyda się im dobry prawnik...

Jakie są wasze pomysły? Ja nie trzymam się ściśle tej wersji i z chęcią poczytam innych pomysłów!

jolls

inna ciekawa teoria autorstwa @kubagroszek
"Po dzisiejszym odcinku WSZYSTKO złożyło mi sie w całosc ... CeCe jest A, miała chorą obsesje na punkcie Ali - i myślę,że to ona uderzyła Ali w głowę tej feralnej nocy. W finałowym odcinku CeCe miała na sobie bluzkę,którą Ashley (mama Hanny) znalazła w pokoju pani D. w odcinku 23, sezonu czwartego. Dlaczego CeCe chciała zabic Ali? Bo chciała zając jej miejsce ! Pamiętacie odcinek, w którym na flashbacku Jason'a CeCe była ubrana identycznie jak Ali ? Albo ten odcinek gdy pani D. mówi córce,że CeCe sie za nią podawała ? (wtedy gdy mało co nie przycięła jej palców pianinem). Dlaczego zabiła Wildena ? Bo chciała chronic Ali ? ... swoją siostrę ? I te wymijające spojrzenie na komisariacie między Cece a Pani D ... one mają wspólny sekret ... tylko dlaczego CeCe chciała ukraśc życie Ali ? I co ważnego powiedziała na komisariacie ?"

jolls

Twoja teoria nasunęła mi hipotetyczne wyjaśnienie kto zabił tę drugą dziewczynę pochowaną zamiast Ali. A więc, zakładając że masz rację co do CeCe i pani D. To właśnie pani D zabiła tę dziewczynę kiedy zobaczyła że Ali nie jest już zakopana w ogródku. A zrobiła to żeby CeCe myślała że Ali nie żyje i chciała ją chronić. A teraz CeCe wie że Ali nadal żyje.
Możesz mieć rację.

ocenił(a) serial na 9
Magi6

Myśle,że macie sporo racji i w sumie takie rozwiązanie podobałoby mi sie. W ogóle nawet ta historia,którą opowiadała Allison o dwóch bliźniaczkach widziałyście tą która zabiła drugą ? Gdy się uśmiechneła widziałem w niej CeCe ! Normalnie ... identyczne, kiedy drugi raz to obejrzałem aż podskoczyłem ! Przychodzi mi na myśl też inna teoria .. może ta opowieśc była o CeCe i jej bliźniaczce,którą zabiła ? Po tym, jej rodzice odesłali ją do Radley gdzie poznała Ali/ jej bliźniaczkę ? Wiem, to lekko pokręcone,ale mysle,ze jako-taki sens ma.

ocenił(a) serial na 6
kubagroszek

cece była chyba wtedy na studiach a nie w psychiatryku.

ocenił(a) serial na 7
jolls

w dniu wypadku pani Dilaurentis dała Ali żółtą tunike aby ją załozyła wieć nie sądze aby ona pomylilła Ali z "bliźniaczką"

jolls

Pani D widziała Ali, zanim ta wyszła z domu, mimo, że prosiła ją aby została.
Nie sądze, aby pomyliła Ali z bliźniaczką.
A co do opowieści Alison:
Opowiedziała rzekomo o wszystkich momentach z dnia, gdy ktoś chciał ją zabić, ale co z rozmową z Melissa, a potem Cece?
I uderzył ja ktoś, kogo najwyraźniej pani D broni?
Jeśli nie bliźniaczkę Ali, to może Jasona?
Mimo, że to mój ulubieniec, to mogłoby się trochę zgadzać.
Chociaż nie chce mi się wierzyć, że byłby zdolny do czegoś takiego.
Zastanawiam się nad matką Spencer.
Po co byłby jej prawnik?
Może to ona zabiła tą dziewczynę?
W końcu Melissa powiedziała coś wtedy ojcu na komisariacie.
I wyglądała na pewną.
Albo ona albo ich matka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones