PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

rozczarowanie Ali?

ocenił(a) serial na 6

Nie czujecie się trochę rozczarowani postacią Ali? Kreowali ją na przebiegłą intrygantkę, a wyszła na
naiwną, zastraszoną dziewczynę.
Wcześniej wyglądało jakby przygotowywała się do zniknięcia- schowała dużo kasy za obrazem,
jakieś szyfry, schowki itd. Taka postać mnie intrygowała, tymczasem tak łatwo dała się
zmanipulować Monie. Wstyd mi za nią :P
Mam nadzieje że w 5 sezonie przywrócą jej trochę charakteru.

ocenił(a) serial na 10
marrrrrrcel

Gdyby, nie dała się zmanipulować Monie uznałabym ją za zimną istotę. Miała prawo nie wiedzieć co się wtedy wokół niej działo.. była w szoku dziwnie by było gdyby puściła sobie płazem myśl czemu jej matka zakopuje ją w ogródku. Na jej miejscu stanęłabym nieruchomo i zapadła pod ziemię. Owszem kreowali ją na lisią, wredną i przebiegłą.. ale w sumie jestem zadowolona że pokazali jej dobrą stronę wkońcu przeżyła dramat będąc nastolatką. Dlatego nie wiem czasami co ludzie oczekują w serialu, że wyskoczy Ali jak jakaś zawodowa agentka i na klatę weźmie wszystkich " A ". Trochę realizmu ...
Co do Mony.. przekonałam sie że zawsze byla stuknięta i od początku była w A teamie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones