Słodkie kłamstewka (2010-2017)
Słodkie kłamstewka: Sezon 1 Słodkie kłamstewka sezon 1, odcinek 20
odcinek Słodkie kłamstewka (2010-2017)

Someone to Watch Over Me

1h
9,0 2 114
ocen
9,0 10 1 2114
Słodkie kłamstewka
powrót do forum s1e20

Odcinek 1x20

ocenił(a) serial na 10

SPOILERY
SPOILERY
SPOILERY
SPOILERY
SPOILERY
i co sądzicie o odcinku? Ja osobiście mam dosyć rodziców Arii... Brrr... Nie podoba mi sie
ich wątek
Spencer i Toby: ahhhhh... Powoli robią sie moja ulubiona para:)
Hanna i Caleb: nie wierze ze to mowie, ale to jest nudne
Em i Paige: wreszcie coś siedzieje
Ogółem odcinek na+ ale brakuje mi wiadomości od A!

Hmm_Ciastko

błędy czasami są wkurzające, ale nie przesadzajmy ;) ważne, że są :)

xBlue

Tak, ale myślałam raczej, że to tłumaczy ktoś powyżej 13 lat.

Hmm_Ciastko

Jeśli chodzi ci o polskie napisy, to tłumaczę je ja.

youhaveamessage

Jeżeli ktoś ma problemy z ortografią, to pierwsze może sprawdzić napisy a dopiero później odtworzyć sobie :-) nie przesadzajcie już z tym, że wam przeszkadzają. Nie każdy jest idealny a tym bardziej jak ktoś się śpieszy, żebyście mieli napisy :-)

minio83

haha, no właśnie, jeśli komuś to TAAAK bardzo przeszkadza, to może sobie przed obejrzeniem sprawdzić, czy nie ma czasem jakiegoś błędu.
Chociaż mnie zawsze rażą błędy ort, to przy oglądaniu filmów czy seriali jakoś mi to nie przeszkadza - staram się nie zwracać na nie po prostu uwagi ;)
Z resztą, nikt nie jest nieomylny, więc darujmy już sobie :)

ocenił(a) serial na 9
xBlue

Ludzie ktoś wam tłumaczy napisy a wy narzekacie jeszcze na błędy? Nie przesadzajmy.

willa

Coraz częściej przychodzi mi na myśl, że tym całym A jest Ezra. Ktoś przede mną to ładnie uzasadnił, ale jakbym miała dodać od siebie to:

-byłam zaskoczona reakcją Ezry po tym, jak Aria mu powiedziała o sprawie z Jenną. Wyglądał na mało zaskoczonego i wydawało się jakby się w ogóle tym nie przejął

-zna się z Jenną, to też podejrzane

-sam fakt że bawi się w romans z Arią.Wydaje mi się że 30 latek lubiący młode dziewczyny, takie jak Aria (ile ona może mieć lat? 16? 17?)

-skoro lubi młode może romansował też z Alison?

ocenił(a) serial na 9
Adriana21

..no i to byłoby całkiem zaskakujące. na pewno mniej oczywiste niż Ian czy Jenna. mnie też to przekonuje.

ocenił(a) serial na 7
Natu.

Fakt, A jakoś mało się odzywał/a. Po tym odcinku myślę, że Ian chce pomóc Spencer, bo wie kim naprawdę jest morderca Alison (o ile ona rzeczywiście nie żyje) - sądzę, że to Eza - jest w podobnym wieku co Ian i Melissa, więc mogą się znać. Melissa pewnie też maczała w tym palce, ale czy byłaby zdolna zabić przyjaciółkę sw siostry? Chyba nie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones