PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93643}

Słoneczny patrol

Baywatch
5,7 21 714
ocen
5,7 10 1 21714
6,0 4
oceny krytyków
Słoneczny patrol
powrót do forum serialu Słoneczny patrol

Głosujcie!
Wg mnie:
1 ERIKA ELENIAK
2 Yasmeen Bleeth
3 CARMEN ELECTRA
4 Pamela Anderson

AutorAutor

Dla mnie Yasmine Bleeth, Brooke Burns (ma genialny uśmiech :)), Kelly Packard.

Nitrox

Z tym uśmiechem od Brooke Burns zgadzam się w 10000%.Boski uśmiech :)

ocenił(a) serial na 7
AutorAutor

ERIKA ELENIAK kochałem się w niej jak miałem 12 lat:).(pierwszy "Słoneczny Patrol"w TVP 1).

ocenił(a) serial na 7
tankowiec_2

1 Pamela Anderson
2 Erika Eleniak
3 CARMEN ELECTRA

ocenił(a) serial na 7
AutorAutor

nie wiem ktora najladniejsza, ale to co moge powiedziec na pewno to ze stephanie byla najbrzydsza. boze, jak mi sie to babsko nie podobalo, nie moglam jej zdzierzyc, ani jej charakteru, ani wygladu babo-chlopa. i jeszcze do Mitcha sie dobierala:/ w ogole do siebie nie pasowali. brrrrr.

natomiast powiem szczerze ze przez serial przewinelo sie wiele "goscinnych" aktorek duzo piekniejszych od tych ze stalej obsady, chocby miss usa i universe, ktora grala Jill w 1. sezonie.

PS co do Eriki Eleniak, nigdy nie moglam sie zdecydowac. Niby typowo piekna to ona nie byla, ale z drugiej strony miala cos tak pociagajacego i hipnotyzujacego w sobie... Po prostu bardzo oryginalna, wyjątkowa uroda. Tylko powiedzcie mi jedno - CZEMU NIGDY NIE ZROBIŁA SOBIE PORZĄDKU Z BRWIAMI?-.-

AutorAutor

Erika Eleniak i Shawn.Weatherly

Ashganka

Tak samo uważam tak z pamięci zagłosuję bo dawno w tv nie leciał.

ocenił(a) serial na 8
AutorAutor

1. Yasmine Bleeth
2. Donna D'Errico
3. Pamela Anderson

raiden19

Erika Eleniak

Shawn Watherly

ocenił(a) serial na 8
AutorAutor

1. Pamela
2. Erica
3. Yasmine...
Ale wszystkie piękne i często urocze. Trudno sklasyfikować. Każda inna... To trochę jak z lodami albo filmami czy sportowcami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones