PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109302}

Słowo na L

The L Word
7,8 9 137
ocen
7,8 10 1 9137
Słowo na L
powrót do forum serialu Słowo na L

Oto moje ulubione sceny:
-Gra w koszykówke
-Shane contratrzy napalone laski na weselu
-Spotkanie dziewczyn z The Planet i Shebar przy jednym stole
-Alice i Dana w zabawie w kapitana
-Gra w pokera i słynne "Fuck my mother"
-Kłótnia Alice i Jenny o opowiadanie
-Pierwsze spotkanie Alice i Papi

serenoma

HA HA HA !! Nooo... może... :)))) !!

ofca23

ja tu nie wiedzę nic śmiesznego ;D ale spoko ...
widzę, że się dobrze bawisz i to się liczy ;) albo po prostu piszesz te głupie dwie literki ' HA żeby tak wszyscy myśleli :]

ofca23

rozmowa dziewczyn w planecie co by zrobiły gdyby miały penisa haha.

ocenił(a) serial na 10
RAB

1.gra w kosza s4e4 uwielbiam
poniewaz nie wszyscy juz dotarli do konca nie bede pozbawiać ich przyjemnosci -zaskoczenia
2.odcinek 3 w 6 sezonie jest swietny:
(zaraz po odkryciu przez Alice co sie stalo)
-miny Alice i wszystkich którym wysłała smsa,
-rozmowa z Helen przez telefon- FUU!!
-Kit - mój telefon wibruje
-Kit wieczorem na parkingu

ocenił(a) serial na 10
Dodi_3

Mogą być spoilery!!!!

Moje to:
- reakcja wszystkich dziewcząt na wieść, że Shane i Jenny są razem (szczególnie Bette) - to chyba ten sam odcinek 3/6, tak?
- Bette oglądając Tinę pływającą na wodnym materacu, na basenie
- scena miłosna Bette i Tiny w windzie
- jak Joyce rzuca kuleczkami(jajeczkami) w układ rozrodczy na swojej ścianie
- uwielbiam wszystko co robi Phyllis (szczególnie oświadczyny joyce)
- absolutnie każdą scenę z Peggy Peabody!! kocham ją
- Helena z psychoterapeutką - wyjątkowo seksowne!!!

ocenił(a) serial na 8
boguslaav

A moje:
-Mecz koszykówki
- kiedy alice wysyła do wszystkich sms-y że jenny przespała się z shane, i reakcje odbiorców. ( 6 sezon)
i wiele wiele innych wszystkie zostały wymienione już wcześniej :D

ocenił(a) serial na 10
Freeway2012

Jak Molly wyśmiała cycki Shane xD Może nie wyśmiała... ale jej reakcja była zajebista xD

ocenił(a) serial na 9
czostek

moje ulubione sceny to np.:
- jak Bette i Phillis po jakiejś naradzie na uczelni wchodzą do pokoju a tam na nią czeka Joyce ( naga ) ..... a mina Bette jest bezcenna :> chyba to był sezon 6
- albo jak Phillis wyznaje Bette w barze ( po tym jak ją zwolniła z pracy ) że się w niej podkochiwała i jest kobietą jej marzeń, świetna scena ... :D

ocenił(a) serial na 7
agnieszka88

rozmowa shane i alice o homo-ciasteczkach <:

ocenił(a) serial na 9
paelex

śmieszna jest też scena sezon 6 odc. 6 kiedy Bette i Tina nabijają się z Weezie (naśladują ją) ,ktora remontuje im dom, scenka całkiem fajna :>

ocenił(a) serial na 10
czostek

Tak...i to zaskoczenie,że Shane jest "tam mokra"

ocenił(a) serial na 10
Pina86

"Alice i Dana w zabawie w kapitana" - który to był odcinek? Chyba przegapiłam.
Oprócz tego co wypisałyście świetne były sceny w 3 sezonie odcinek 29, gdy Helena wynajęła dla Alice sprzątaczkę i odkryły, że Alice ma ołtarzyk i "Dane" w pokoju, a potem ten pościg Alice za Daną...

ocenił(a) serial na 10
Giselle123

"Alice i Dana w zabawie w kapitana" już wiem który odcinek. Alice i Dana to razem po prostu wymiatają...Ubawiłam się także, gdy płyneły tym rejsem i przedtem miały "rewizję" i u Dany znaleziono dildo...jaka zawstydzona...a ich akcje w sexshoopie;)

Pina86

Nietuzinkowe poznanie przez Tine bylej dziewczyny Heleny na tarasie i Helena grajaca w pokera....

ocenił(a) serial na 10
Katherina

HAHA...Ale się właśnie ubawiłam, ktoś wstawił niezły filmik na youtube, te sceny też były niezłe:
http://www.youtube.com/watch?v=TO5503u0so4

Giselle123

świetny filmik, tym bardziej że 6 sezonu nie widziałam :) reakcje dziewczyn rewelacyjne hihihi

ocenił(a) serial na 10
tygrysek4854

A co do meczu i Jenny, to najlepszy był tekst do Betty: "przerażasz mnie"

Giselle123

Mi sie podoba scena gdy alice i dana 'pakuja' prezenty xD i rozbia z tani przyglupa :) jak zwykle zreszta

ocenił(a) serial na 10
Pina86

Mi najbardziej się podobała scena w 1 sezonie jak Dana stwierdziła, że ma problem z gay radarem i laski wkroczyły do klubu tenisowego, żeby wybadać czy Lara ("apetyczna ruda") jest les xD

ocenił(a) serial na 10
alex_aj

To praktycznie te wszystkie co wy wyżej wymieniłyście :D I jeszcze zapamiętałam scene jak Shane dzwoni do Alice (która jest w łazience) i się pyta ''czy Ty właśnie teraz sikasz?'' czy jakoś tak to było. Ogólnie wszystkie sceny w łazience mnie śmieszyły, jeszcze było jak Carmen i Jenny korzystały z jednego kibla i Shane otworzyła drzwi.

ocenił(a) serial na 9
lilija

"Alice: Shane to jest Papi
Shane: Kto?
Alice: Papi
Shane: Co z tego?
Papi: Twoja konkurencja
Shane: Ohh... nie wiem dokładnie o co konkurujemy,ale wygrałaś. Miło było Cie poznać" haha :D S4E3

Pina86

Shane znajdująca swojego braciszka, którego matka porzuciła:D Nie wiem czemu, ale nie mogłam wytrzymać ze śmiechu:D

ocenił(a) serial na 10
Pina86

wie ktoś w którym odcinku dziewczyny odkryły malinki u Alice i Dany

ocenił(a) serial na 7
Pina86

W którym odcinku jest ta gra w koszykówkę? Bo chyba tego nie pamiętam.

ocenił(a) serial na 10
Pina86

Według mnie to:
- gra w basket szczególnie Alice :D
- Jak Alice wysyła sms-y do lasek o Jenny i Shane , szczegłólnie Bette mnie powala ;D
- Jak Alice Bette i Shane zdejmowały ten napis :D
- Jak Alice i Daina bawiły sie w kapitana :p
- Jak Alice i Daine zatrzymali na lotnisku myśląc że w torbie maja broń :D
- Alice w radio :D
- Jak Shane wiała przed tymi laskami z wesela
Sporo tego jest ale te najbardziej utkwiły mi w pamięci

ocenił(a) serial na 8
Pina86

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny ale oto moje ulubione sceny:
1. Oczywiście powiadomienie dziewczyn o nocy Shane i Jenny.. Śmiałam się z całego odcinka, szczególnie z reakcji Heleny i Bette no i Kit :D
2. Opowiadanie Alice w radio o zażywaniu antydepresantów.. i ten tekst do kartonowej Dany: 'Did you change your chair ?' xd
3. Zabawa w kapitana była genialna z resztą jak wszystko z udziałem Alice i Dany :D
4. Akcja Shane jak była 'na diecie' i jak ją nosiło wtedy :D
5. Moja ukochana scena to ta jak Dana z Shane poszły na koncert i wzięły jakieś prochy.. o matko jak ja się mogłam śmiać z min Dany xd
6. Kocham wszystkie momenty przekleństw Alice i Bette. Robią to w taki sposób, że nie da się nie śmiać :D
7. Zabawna była też scena koszykówki ale żałuję, że nie zachwyciła mnie tak jak Was :(
8. Kradzież '17 reasons why' i psy oraz krzycząca Alice :D
Ogólnie cały 4 sezon był przeboski pod względem humoru. Bardzo cieszę się, że postać Heleny miała taką metamorfozę. Niestety zaraz zakończę oglądanie serialu i powiem Wam, że bardzo będzie mi go brakować. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones